Bottega

bottega-biuro

BOTTEGA — poznaj nasze mocne strony

Jak ma wyglądać twoje wymarzone miejsce do życia lub pracy? Opowiedz nam o nim, a my stworzymy projekt, dzięki któremu już niebawem zaczniesz zasypiać i budzić się w miejscu, które kochasz. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem tradycyjnych, czy nowoczesnych wnętrz, wysłuchamy cię na każdym etapie realizacji i wprowadzimy optymalne rozwiązania.

Współpracując z nami, otrzymasz połączenie prostoty, funkcjonalności i wysokiej jakości użytych produktów. Stawiamy na twoją codzienną wygodę i komfort, nie zapominając o designie. Nasz zespół to doświadczeni, wykwalifikowani ludzie o wysoko rozwiniętym zmyśle artystycznym potwierdzonym zdobytym wykształceniem.

Twój styl w naszych rękach

 

Kochasz minimalizm? A może jesteś fanem nurtu glamour, ociekającego luksusem? Świetnie czujemy się realizując każde zlecenie. Stworzymy projekt przestronnego, loftowego salonu, sypialni utrzymanej w stylu boho lub awangardowej łazienki pełnej rozmaitych kolorów, kształtów i wzorów. Zadbamy o to, by w pełni oddawały twój charakter i tak jak ty, były niepowtarzalne.

 

Jesteśmy rzetelną firmą, która zadba o twój czas. Wiemy, jak jest cenny, dlatego wyznaczymy autentyczny termin realizacji, by wykonać wszystko według ustalonego harmonogramu, jednocześnie pozwalając sobie na działanie bez pośpiechu.

BOTTEGA — zaufaj ekspertom

Jak pracujemy? Przede wszystkim tak, by efektem końcowym było twoje pełne zadowolenie. Szanujemy twoje pieniądze, więc robimy wszystko, by nie przekroczyć założonego budżetu. Starannie opracowujemy projekty i przygotowujemy profesjonalną dokumentację rysunkową. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi osobami z branży i fachowymi ekipami znającymi potrzeby naszych klientów.

Chcesz stać się jednym z nich? Odwiedź nasze atelier, by zobaczyć prezentację próbek wysokiej jakości produktów przodujących marek lub skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo. Czekamy na ciebie, by zrealizować twoje marzenia.

bottega-kamienica
bottega-lazienka
bottega-mieszkanie
bottega-lazienka-biala