brainLight

brainlight-masaz

brainLight - kompletne systemy

W dzisiejszym świecie presja bycia najlepszym, dążenie do sukcesu i zupełny brak czasu często są przyczyną, że rośnie ilość godzin, które spędzamy w pracy.
Wśród natłoku trudności, wymagań i coraz większych zobowiązań zawodowych, znalezienie sposobu na relaks, naładowanie wewnętrznych akumulatorów i regenerację ma wielkie znaczenie. Fotele masażowe w połączeniu z technologią relaksacyjną brainLight Touch Synchros lub relaxTower tworzą kompletne systemy brainLight.
Produkty te są specjalnie ukierunkowane na zapewnienie zarówno fizycznego jak i psychicznego odprężenia.

brainLight - programy

Firma brainLight opracowała już około 190 programów które pomagają właściwie w każdym możliwym kierunku. Istnieją programy mentalne: motywujące, wpierające samouzdrawianie, poprawiające jakość snu, wspierające utratę wagi, wpierające sportowców wyczynowych, odzwyczajające od palenia, programy czysto medytacyjne, programy dla dzieci w różnym wieku.

brainLight - fotele do masażu

Masaż jest jedną z najstarszych form terapii jaką zna człowiek. Regularne odciążanie kręgosłupa przyczynia się do poczucia głębokiego relaksu i regenracji. Dzięki fotelom brainLight macie Państwo to na wyciągnięcie ręki. Masaż Shiatsu fotel masujący w Systemie 3D Float Plus oferuje wielostronny i indywidualny (na początku sesji każdy masowany poddawany jest skanowaniu – co umożliwia zlokalizowanie indywidualnych punktów masażu) masaż wzorowany na japońskiej metodzie Shiatsu.
Masaż wspierany jest nagrzewaniem podczerwienią IR której regeneracyjne, blokujące ból i infekcje głębokie ciepło nie tylko uprzyjemnia sesję budząc uczucie przytulności ale i ułatwia odprężanie głębokich tkanek organizmu. Wielostronnie dobroczynne działanie podczerwieni poparte jest bardzo wieloma długoletnimi badaniami medycznymi. Dodatkową ulgą i odciążeniem na partii kręgosłupa jest Stretching – rozciąganie które jest integralną częścią masażu. System 3D Float Plus masuje oprócz pleców- stopy, łydki, biodra, dłonie i przedramiona, ramiona i kark.

brainlight-fotel-bialy
brainlight-fotel-brazowy
brainlight-fotel-czerwony
brainlight-fotel-niebieski