BRATTEX

naroznik-gabio-bialy

BRATTEX - producent mebli tapicerowanych

Firma powstała w 2009 roku. Działamy na rynku polskim i zagranicznym. Przez ten czas zdążyliśmy poznać naszych Klientów i ich potrzeby. Stale rozszerzamy nasz asortyment starając się sprostać wymaganiom rynku. Nasza firma dzięki młodej i wykształconej kadrze, jej zaangażowaniu i rzetelności jest idealnym partnerem w świecie biznesu. Nasze meble są doskonałym sposobem na wzmocnienie nowoczesnego wizerunku. Zajmujemy się produkcją mebli tapicerowanych, głównie są to narożniki pokojowe.
W swojej ofercie posiadamy również  sofy, kanapy, łóżka sypialniane, fotele oraz pufy.

BRATTEX - oferta narożników

Oferowane przez nas narożniki, to meble bardzo wysokiej klasy, wykonane starannie na sprężynach falistych i utwardzonej piance T-30 lub piance elastycznej HR-35 z najwyższej jakości tkanin, wzmocniony stelażem wykonanym na ramie drewnianej łączonej z płytą wiórową. W naszej ofercie posiadamy tkaniny z powłoką teflonową (taką, która ogranicza wchłanianie płynów i ułatwia czyszczenie).Wszystkie meble dostarczamy tylko własnym transportem lub za pośrednictwem zaufanej firmy transportowej.

BRATTEX - oferta łóżek do sypialni

Oferowane przez nas łóżka mogą być wykończone dowolną tkaniną lub ekoskórą, dzięki czemu bez problemu dopasujecie je Państwo do wystroju waszej sypialni.  W swojej ofercie posiadamy ogromną ilość tkanin o różnym zastosowaniu: tkaniny z powłoką teflonową, tkaniny ograniczające wchłanianie płynów, a jeśli posiadacie Państwo w swoim domu zwierzęta, to na pewno zainteresuje Was ostatnia z propozycji tkanin  tkaniny petproof, które są odporne na wyciąganie nitek powstałe od zwierzęcych pazurków.

barttex-fotel-veneto
barttex-lozko-sypialniane
bartetex-sofa-beti
naroznik-bialy
  • P.P.H.U. BRATTEX
  • Sławomir Kaniewski, Robert Kaniewski
  • SPÓŁKA CYWILNA
  • Mirków 1B
  • 98-400 Wieruszów
  • tel. 607 434 978
  • brattex@wp.pl