Bruno-Tassi

Bruno-Tassi-wędlina na desce

Najstarsze przedsiębiorstwo w branży.

Grupa Bruno-Tassi należy do najstarszych przedsiębiorstw w branży. Firma została założona w 1991 i od tego czasu nieustannie się rozwija. Od początku współpracujemy z największymi i najbardziej znanymi polskimi zakładami mięsnymi. Nie zapominamy jednak o mniejszych zakładach produkcyjnych, które posiadają często ciekawe i poszukiwane przez klientów produkty.

Największa hurtownia mięsa i wędlin w województwie pomorskim.

W skład Grupy Bruno-Tassi wchodzą spółki: Bruno-Tassi, Bruno-Tassi Północ. Spółki powiązane są kapitałowo. Grupa nie jest więc luźnym stowarzyszeniem niezależnych przedsiębiorstw, przez co jest w stanie realizować jednolitą politykę we wszystkich oddziałach.

Bruno-Tassi Północ powstało w 2004 i jest największą hurtownią mięsa i wędlin w województwie pomorskim, posiadamy własne rozbiory mięsa wieprzowego oraz drobiu zachowując najwyższe standardy jakości. Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, czemu służą:

– doświadczony personel,
– szeroka gama asortymentowa,
– własne mroźnie,
– sprawny system logistyczny,
– nowoczesne i monitorowane urządzenia chłodnicze.

Bruno-Tassi - wieloletnie doświadczenie

Grupa dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest źródłem wielu cennych informacji dotyczących rynku. Bardzo blisko współpracujemy z producentami, aby zaspokoić potrzeby klientów na każdym rynku lokalnym. Wiele produktów, które dzisiaj znajdują się na stołach Polaków powstało we współpracy Bruno Tassi i największych zakładów mięsnych.

mięso
Bruno-Tassi deska wędlin
Bruno-Tassi szynka
Bruno-Tassi mięso
  • Siedziba w Gdańsku
  • 58 322 00 66