Brysch Schody – schody na miarę marzeń

Zwracasz uwagę na schody, gdy po nich wchodzisz? Z pewnością tak, w końcu trzeba spojrzeć w dół, by pokonać stopnie. Każdemu zdarza się zerknąć w kierunku schodów — czasem jest to przelotne spojrzenie, a innym razem dłuższa obserwacja, kiedy coś przyciąga nasz wzrok. To coś sprawia, że schody są wyjątkowe i doskonale komponują się z całym wnętrzem.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie powinny być idealne schody?
– z jakich schodów słynie Brysch Schody?
– jakie jeszcze propozycje czekają u producenta?
– dlaczego warto zamówić schody u Brysch Schody?

Stopnie do nieba

Nasze domy to takie małe nieba, w których czujemy się dobrze, możemy ukryć się przed światem zewnętrznym i wpuścić do środka tylko wybranych gości. Schody stanowią nieodzowny element tego otoczenia – przecież nikt nie zmienia ich co miesiąc, bo byłyby to ogromne koszta i marnotrawstwo materiałów oraz siły roboczej. Dlatego właśnie schody muszą być solidne, bezpieczne tak jak nasze domy – nasza przystań. Brysch Schody zajmuje się tym tematem już od lat i dzięki swojemu doświadczeniu oferuje tylko najwyższej jakości produkty. Bezpieczne, solidne i wygodne w użytkowaniu, a przy tym prezentujące się zjawiskowo. 

Brysch Schody — specjaliści od schodów bolcowych

Flagową propozycją firmy są schody bolcowe. Wersja ścienna charakteryzuje się tym, że stopnice są odsunięte od ścian o 30 mm i podtrzymywane przez bolce wsunięte przez odwiercone otwory oraz gumowe tuleje w ścianie. Ten proces gwarantuje amortyzację i wygłusza dźwięki podczas wchodzenia i schodzenia. Z kolei schody bolcowe z policzkiem ściennym są zalecane do pomieszczeń, w których ściany nie pozwalają na użycie systemu bolcowego ściennego. Każda z tych opcji świetnie prezentuje się w nowocześnie urządzonych miejscach. Zapewnia subtelny wygląd, więc masz nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza — od klasycznej, poprzez modernistyczną, aż po awangardową.

Schody nowoczesne i stylowe

Brysch Schody skupia się na kilku ważnych cechach podczas kreacji schodów – mają być designerskie, bezpieczne i wygodne podczas codziennego użytkowania. Poza schodami bolcowymi proponuje między innymi dywanowe. Ich prosta forma doskonale wygląda w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Idealnie komponują się z balustradami ze szkła lub stali nierdzewnej. 

 

Schody półkowe to nieoczywiste rozwiązania dla fanów nietuzinkowego designu. Ich belki są wykonywane z solidnego żelbetu lub stali. Pasują do nich balustrady szklane i metalowe. Na uwagę zasługują też ciekawe schody kręcone. Warto je zamontować w niewielkich przestrzeniach, gdzie trzeba mądrze zagospodarować każdy centymetr kwadratowy. Są nie tylko funkcjonalne, ale również wyjątkowo efektowne. Nie sposób przejść obok nich obojętnie.

 

Chcesz zobaczyć, jak konkretny rodzaj schodów prezentuje się w domach i mieszkaniach? Zajrzyj na stronę Brysch Treppen i zainspiruj się. Zobaczysz jak lata doświadczeń, kreatywności i pasji zmieniają się w rzeczywistość.

Brysch Schody

Firma z tradycją

Wszystko, co dobra firma mieć powinna

Brysch Schody to przykład firmy, która działa sprawnie dzięki swojej polityce – mamy tutaj doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, najwyższej klasy materiały i indywidualne podejście do klienta. Do tego dodajmy otwartość na nowe rozwiązania i mamy doskonałą firmę. Poznaj ją bliżej, by już niebawem zostać właścicielem bezpiecznych, designerskich schodów skrojonych na miarę potrzeb wszystkich domowników.

Napisany przez
Więcej od Julia
Mark Meble
Mark Meble - Meble tapicerowane i pośrednik sprzedaży różnych producentów. 
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *