CAYA DESIGN

caya-design-kolekcja-boho

CAYA DESIGN - inspirujące meble

CAYA DESIGN to firma ze 100% polskim kapitałem, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości mebli wyróżniających się atrakcyjnym wzornictwem i oryginalnym stylem inspirowanym włoskim designem. Wszystkie meble sygnowane CAYA DESIGN łączy wyjątkowy komfort i wygoda użytkowania, które z charakterystyczną linią wzorniczą tworzą wspólną, elegancką i harmonijną całość, wielokrotnie docenianą i nagradzaną przez prestiżowe gremia. Stosowne nowoczesne, często innowacyjne rozwiązania techniczne oraz starannie dobrane, wyselekcjonowane i sprawdzone materiały gwarantują funkcjonalność i trwałość mebli. Oferta CAYA DESIGN to przede wszystkim proste i nowoczesne, geometryczne i modułowe formy mebli, które w wyjątkowy sposób zagospodarują strefę wypoczynkową każdego wnętrza.
Zapraszamy Cię do Świata marki CAYA DESIGN!

CAYA DESIGN - wysoka jakość meteriałów

CAYA DESIGN tworzy funkcjonalny design, który jest odpowiedzią na potrzeby
nawet najbardziej wymagającego i świadomego Klienta, który jest dla firmy najważniejszy.
Realizując projekty CAYA DESIGN zawsze stawia na NIEZAWODNOŚĆ i najwyższą JAKOŚĆ materiałów, rękodzieło i nowoczesne technologie oraz oryginalny, wypracowany przez lata styl. Wieloletnie DOŚWIADCZENIE w produkcji mebli i ODPOWIEDZIALNOŚĆ za produkt budują to co naważniejsze – WIARYGODNOŚĆ. Na meble zawsze udzielana jest 24 miesięczna GWARANCJA. CAYA DESIGN pragnie, by jej modele mebli zarażały szczęściem Was wszystkich.

CAYA DESIGN - narożniki w nowoczesnym desingu

Styl nowoczesny, minimalistyczny, klasyczny, a może w odsłonie skandynawskiej? Niezależnie od tego, jakiego stylu jesteście miłośnikami, w ofercie CAYA DESIGN, która identyfikowana jest z kolekcjami mebli klasy premium, znajdziecie taki narożnik, który będzie prawdziwą i jedyną w swoim rodzaju wizytówką Waszego salonu. Meble narożne by CAYA DESIGN, której nadano również miano Marki Wygodnych Rozwiązań idealnie wpasowują się we wszelkie kanony rozwiązań w sferze wymogów funkcjonalności, walorów estetycznych, jak i niezwykle starannej jakości wykonania. Przegląd narożników zaskakuje różnorodnością modeli, stosowanych przez firmę materiałów, tkanin obiciowych i skór o różnych strukturach, wzorach i kolorach. Kolekcja Avantii – rodzina mebli w pełni prezentująca kochany przez CAYA DESIGN włoski styl i design. Jest przykładem nowoczesnego wzornictwa połączonego z najwyższą jakością komfortu oraz funkcjonalnością na którą składają się: funkcja spania, pojemnik na pościel, regulowane podłokietniki i w kilku stopniach regulowane zagłówki z mechanizmami włoskiej firmy MOTION ITALIA.Na kolekcję Avantii wchodzą narożniki, sofa, fotel oraz podnóżek. Preferowane obicia dla kolekcji to wysokiej jakości tkaniny marki PERSEMPRA i MAGIC HOME jak również naturalne skóry.

CAYA DESIGN - łóżka sypialniane pasujące do Twojego wnętrza

Poszukujesz łóżka w dobrym stylu? CAYA DESIGN wita więc i zaprasza – daj się zainspirować i wybierz
styl łóżka pasujący do Twojego wnętrza. W ofercie znajdziesz piękne i niebanalne meble idealnie dopasowanych również do Twoich potrzeb. ALBERTO to eleganckie i stylowe łóże. Jego piękna linia odnajdzie się zarówno w nowoczesnym jaki bardziej loftowym wnętrzu. Miękkie i perfekcyjnie wyprofilowane wezgłowie zapewni Ci wygodę i najwyższy komfort. Staranne przeszycia są ozdobą i wyróżnikiem tego wyjątkowego łoża. Mocna i solidna konstrukcja wykonana jest z naturalnego drewna i sklejki. Dedykowanymi materiałami obiciowymi są modne velvety, które obok powłoki hydrofobowej zabezpieczającej tkaninę przed wsiąkaniem cieczy mają również system łatwego czyszczenia się samą wodą. Na zamówienie dostępnych jest kilkadziesiąt kolorów.

caya-design-kolekcja-alberto
caya-desing-avanti-rozowa-kanapa
caya-design-kolekcja-cube
caya-design-kolekcja-avanti