Ceba

ceaba-matka-z-dzieckiem

Ceba – zobacz, czym się zajmujemy

Wciąż szukamy nowych rozwiązań, zarówno technologicznych, kolorystycznych i wzorniczych , jak i materiałowych. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i estetyka to wartości, które przyświecały założycielom firmy od samego początku. Nasze materiały pozyskujemy tylko od sprawdzonych, certyfikowanych i doświadczonych dostawców, z którymi pracujemy od wielu lat. Produkty tekstylne są ręcznie szyte w szwalniach, dzięki czemu uzyskujemy ich wysoką i powtarzalną jakość. Indywidualnie projektowane wzory wywołują uśmiech na twarzy dziecka i rodziców, a to jest dla nas najważniejsze!

Z miłości do dzieci

Produkujemy cztery warianty naszych poduszek, które pomagają podczas ciąży, w trakcie snu czy relaksu, karmienia Maluszka, ale i świetnie sprawdzają się do celów rehabilitacyjnych.

Ceba – z dbałością o najmniejszy detal

Dziś jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i tworzymy wiele różnorodnych kształtów i wzorów przewijaków oraz zestawów pielęgnacyjnych, w skład których również wchodzi przewijak i wanienka do kąpieli na drewnianym stelażu. Inny asortyment pod marką Ceba Baby pojawiał się regularnie wedle zapotrzebowania na rynku, np. rożki zwane także becikami, śpiworki, ręczniczki z kapturkiem czy pościele.

ceba-kocyk-dziecko
ceba-dziecko-kocyk
ceba-dziecko
ceab-kobieta-z-noworodkiem