Ceramics Art Original

ceramika-plaza-morze

Ceramics Art Original - co tworzymy?

Nasza ceramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.

Ceramics Art Original - misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubionym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy – unikalne dodatki są uzupełnieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem na prezent.

Ryby ceramiczne

Ceramics Art Original to pracownia artystyczna dla wszystkich, którzy pragną nabyć przedmioty jedyne i unikatowe. Misy i wazony z naszej pracowni to doskonały pomysł na niebanalną dekorację. Artystyczny wyraz i dbałość o detal sprawiają, że nadamy charakter wystroju wnętrz. Polecamy Państwu zestaw ławicy ozdobnych ceramicznych ryb, oszklony w różnych kolorowych barwach, może stanowić ozdobę ścienną lub deskę. Bardzo efektowna dekoracja dla miłośników morskiej natury!

ceramics-art-original-misa-z-dna-morza
ceramics-art-original-ryby
miska-biala-niebieska
ceramics-art-original-miska
  • Ceramics Art Original
  • 84-240 Reda
  • ul.Wejherowska 55
  • tel.+48 509-666-991
  • salon@ap-meble.pl