Ceramika Jagoda

kubki-z-gliny

Ceramika Jagoda - kilka słów o firmie

Ceramika Jagoda to wyjątkowe i niepowtarzalne produkty rękodzielnicze wykonywane z pasją w niewielkiej przydomowej pracowni. Dzięki zastosowaniu coraz to nowych technik zdobienia i szkliwienia artystyczne portfolio pracowni jest na bieżąco aktualizowane. W ofercie można znaleźć szeroką gamę wyrobów zarówno ceramiki użytkowej, jak i dekoracyjnej. Te designerskie dodatki nadadzą oryginalnego charakteru nawet najbardziej wymagającym wnętrzom. To znakomity i nieszablonowy pomysł na wyjątkowy prezent na każdą okazję. Warto również zaznaczyć, że istnieje możliwość współuczestniczenia w projekcie, dzięki temu produkty nabierają niezwykle osobistego charakteru i lepiej wpasowują się w indywidualne potrzeby Klienta.

Ceramika Jagoda – szeroka oferta rękodzieła

Jeżeli szukasz nietuzinkowych produktów rękodzielniczych zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej pracowni, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę. Oferujemy ceramikę użytkową; głównie kubki, filiżanki, talerzyki, misy oraz patery, dostępne pojedynczo oraz w zestawach. Ponadto dużą część oferty stanowi ceramika dekoracyjna zarówno do domu, jak i ogrodu. Donice i osłonki, figurki, kule ogrodowe to tylko niektóre z produktów dostępnych w naszej pracowni. Niesłabnącą popularnością cieszą się ręcznie wykonywane, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, łapacze snów z możliwością personalizacji. Ponadto oferujemy również unikatowe ceramiczne karmniki dla ptaków, które znakomicie wkomponują się w Państwa ogrody. Mogą pełnić swoją funkcję przez cały rok, bez względu na porę roku, dzięki temu skrzydlaci przyjaciele bez wątpienia docenią niebanalną stołówkę.

Ceramika Jagoda – nowe techniki i kształty

Rękodzieło zapewnia nieograniczone możliwości tworzenia jedynych w swoim rodzaju wyrobów z gliny. Dzięki temu, każdy produkt ręcznie wykonany cechuje unikatowość i niepowtarzalność. Korzystając z niezwykłej plastyczności gliny można z łatwością eksperymentować zarówno z nowymi technikami, jak i nieoczywistymi kształtami. Efektem takich działań jest ostatnio przedstawiony w naszej ofercie kubeczek w niekonwencjonalnym geometrycznym kształcie. Wyjątkowy i nieszablonowy, łamiący wszelkie schematy, pokryty efektownym połyskującym szkliwem. Dostępny pojedynczo lub w zestawie z pewnością znakomicie będzie pełnił swoje zadanie i zachwycał swoją niepowtarzalnością.

ceramika-jagoda-kubek-kolorowy
ceramika-jagoda-kubek
ceramika-jagoda-doniczka
ceramiczna-kula