Ceramstic

vinderen nowoczesna łazienka

Ceramstic - najmodniejsze kolekcje płytek

Marka Ceramstic należy do działającej na rynku budowlanym firmy Vinderen Sp.z.o.o. Jest polskim producentem, a zarazem dystrybutorem bezpiecznych płytek ceramicznych.

Ceramstic posiada ponad 15-letnie doświadczenie. Działa prężnie w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. Jakość ich wyrobów została doceniona przez ekspertów i wyróżniona wieloma nagrodami. Ponadto wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta, realizując zamówienia na niestandardowe produkty.

Ceramstic oferuje kolekcje płytek kuchennych, łazienkowych, do salonu i na taras genialnie odpowiadającym aktualnym trendom. Bogaty asortyment znajduje zastosowanie w każdym wnętrzu. Stale poszukują oryginalnego designu, współpracując z renomowanymi i cenionymi biurami projektowymi, najlepszymi na świecie. Efektem tego jest przepiękna, unikatowa ceramika najwyższej jakości.

Aktualnym hitem są SETY,  tworzone z miłości i pasji, będące prawdziwym dziełem sztuki i doskonałą aranżacją wnętrz w każdym stylu. Dzielą się na 4 pory roku, noszą ich nazwę. Zaskakują niepowtarzalną kolorystyką, kształtem oraz teksturą.

SET Wiosna

To fenomenalne płyty ceramiczne, inspirowane wiosenną aurą, gdy nie jest za zimno ani zbyt gorąco. Kiedy spod śniegu widać już pierwsze kwiaty, wyglądające słońca.

Prym tej kolekcji wiedzie wielkoformatowy  gres Granderoca Suerte. Wyróżnia się niesamowitą kolorystyką – nieco matowej zieleni przenikającej się z barwą zmarzniętej ziemi, w towarzystwie złota oraz brązu.

Drugą pięknością od Ceramstic jest płyta ceramiczna Granderoca Loskies. Doskonale nawiązująca do wiosennego nieba, jak i wzburzonych fal na morzu. Genialnym dodatkiem do niej są kafle w odcieniach brązu i szarości, rozjaśnione konkretną ilością bieli.

Z kolei ciemny gres Granderoca Arbol jest fantastycznym nawiązaniem do przyrody budzącej się wiosną z zimowego snu. To połączenie dodatków w beżowej i złotej kolorystyce, oddającego mroźność zimy i zapowiadającego upalne lato.

SET Lato

Pełnię lata oddaje gres z serii Granderoca. Ceramstic zaskakuje tu wyjątkowością kolorów złota, nawiązującego do zbóż, polnych kwiatów oraz błękitu nieba i lazurowego morza. Płyta Granderoca Pintore to moc ognistych barw, przywołujących wieczorne spotkanie z najbliższymi przy ognisku. Wyglądają niesamowicie w połączeniu z modelem Zebra. W końcu lato kojarzy się z gorącą sawanną.

Granderoca Exuber genialnie imituje fale, które beztrosko zahaczające o plażę i rozbijające się o brzeg. Nieskazitelna, pastelowa kolorystyka wprawia w odprężenie. Gres ten fenomenalnie łączy się z luksusowym  Coriento Gold, który wyróżnia się błyszczącą fakturą, która przeplata się z żyłkami imitującymi pęknięcia.

Do piasku znajdującego się na płytach Granderoca Exuber idealnie pasuje gres szkliwiony polerowany Granderoca Esme, który zdobią bardzo realistycznie wyglądające kamyki w odcieniach granatu i błękitu. Doskonałym uzupełnieniem tego nadmorskiego klimatu są płytki ceramiczne Coriento White, oddające wyglądem kamień naturalny w bardzo szlachetnej białej barwie.

SET Lato od Ceramstic to także też Granderocę Abisimo, której nazwę można przetłumaczyć jako “przepaść”. Rozkochuje w sobie i sprawia, że ciężko nie popaść w ogromną przepaść jej granatowej tekstury, która wywołuje uczucie niezwykle zimnego prądu morskiego.

Gres szkliwiony polerowany Granderoca Arbol to mroczna odsłona SETU Lato, nawiązująca do cienia chroniącego od promieni słonecznych. Kolejną ciekawą propozycją są  płyty ceramiczne Granderoca Arbol imitujące kamień naturalny, na który została naniesiona  bardzo mocna czarna kawa. Zdobienia idealnie oddają pęknięcia, jak w prawdziwym kamieniu. Płytki ceramiczne Harmigon Cream to nuta słodkiej rozkoszy we wnętrzach. Zachwycają kolorystyką mlecznej czekolady i oryginalnym wzorem, którego nie sposób nie dotknąć. Te niewielkie kwadratowe płytki są polerowane, nie mają fizycznej powierzchni. A za ich obłędny wygląd opowiada dobrze dobrane światło. Kafle Harmigon Cream doskonale komponują się z dużym gresem Granderoca Arbol, tworząc elegancką aranżację owianą nutką delikatności.

SET Jesień

Polska jesień to przepiękna pora roku, zwana także złotą. Specjaliści Ceramstic od kolorów, zainspirowani deszczową aurą oraz pochmurnym niebem, które w tym czasie są najczęstszymi gośćmi, stworzyli płyty ceramiczne Granderoca Tempesta. Przyglądając się im dłużej, nasza pamięć przywołuje na myśl podwórko, a na nim kałuże i skaczące po nich dzieci. Doskonale komponują się z nimi małe, białe kafelki oraz dodatki, które przełamią ciemną barwę gresu.

Jesienna propozycja obejmuje także płyty Granderoca Lavado, idealną do zestawienia z przepięknymi jesiennymi liśćmi. Z całą pewnością brązy, czerwień oraz złoto niesamowicie podkreślą głębię koloru tego gresu. Natomiast płyta o mglistej barwie, którą jest Ampeter warto połączyć z nieco przybrudzoną czerwienią, szarością, a także brązem. Dzięki niej wnętrze nabierze spokojnego klimatu, sprzyjającego codziennej pielęgnacji.

SET Zima 

Ta propozycja  potrafi wywołać prawdziwą śnieżną zawieruchę we wnętrzu. Umożliwia wprowadzenie magicznej aury zimy bez jakichkolwiek szkód dla najbliższego otoczenia. Kolekcja SET Zima to przede wszystkim białe i jasne kolory. Doskonale oddają je płyty Cantella i Mare, które zdecydowane potrzebują złotych i czarnych dodatków. Wszak zima kocha luksus i elegancję.

Ślady mroźnego krajobrazu to utworzone przez szalejący wiatr wzory doskonale widoczne na śniegu. Fantastycznie oddaje je gres Expresivo, który świetnie skomponuje się z motywem kamienia maturalnego na odwzorowanego na płytach. Gres Granderocę w modelach Pastela i Desla nawiązuje do kamienia. Jego dekor składa się z różnokolorowych, bardzo subtelnych żyłek oraz pęknięć. Z całą pewnością nada wnętrzom niespotykanego charakteru.

Niebanalne  aranżacje z czterema SETAMI  to gwarancja mocnego i wyraźnego piękna oraz oryginalnego designu.

Zapraszamy też do zapoznania się z nowościami w naszych kolekcjach w artykule:
Nowości Ceramstic – jakie płyty czekają w aktualnej ofercie?

ceramstic - Fiorri Ost Mat
ceramstic Ampeter Light Poler
ceramstic Fidesto Poler
ceramstic - Convento Antico Lappato
ceramstic - Expresivo Blanco Poler