Cermax

cermax-donice-betonowe

CERMAX posiada wieloletnie doświadczenie w branży

CERMAX działa w branży przeszło 20 lat. Od 1996 roku zajmowaliśmy się dystrybucją, wyszukując najbardziej atrakcyjne oferty producentów na całym świecie i importując wysokiej jakości donice do domu i ogrodu dla odbiorców w Polsce. Od ponad 10 lat zajmujemy się również produkcją – jesteśmy największym producentem donic z włókna szklanego w kraju, tworząc dla naszych klientów doskonałe produkty w coraz bogatszej ofercie do wyboru.

CERMAX, to szeroka gama produktów

Każdy z naszych wyrobów to bezkompromisowa jakość. Dbamy o to, żeby w ofercie znalazło się to, czego poszukują nasi klienci – donice z włókna szklanego, donice ceramiczne, szklane, osłonki, wyroby z metalu, wikliny czy ratanu do domu i ogrodu. Zróżnicowane parametry oferowanych produktów nadają im szczególne cechy – znamy polski klimat, oferujemy więc elementy wystroju odporne na mróz, deszcz, wiatr i zmienne warunki pogodowe. Ogromny wybór form, kształtów, wielkości, wzorów i kolorów – każdy odcień z palety RAL lub NCS, wykończonych w macie lub połysku. Troszczymy się o to, aby kompleksowa oferta wpisywała się w dynamicznie rozwijający się rynek.

Postaw na elastyczną formę współpracy

Współpracujemy z wiodącymi sieciami marketów, hurtowniami, giełdami i centrami kwiatowymi oraz ogrodniczymi, sklepami i kwiaciarniami. Dokładamy starań, aby proces zakupowy przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Grono doświadczonych handlowców służy radą i pomocą podczas podejmowania decyzji. Dbając o niezawodność, zamówienia dostarczamy sprawnie własnymi środkami transportu. Premiujemy stałą współpracę, oferując atrakcyjne programy rabatowe dla stałych klientów i odbiorców hurtowych.

Donice i osłonki ceramiczne

Niemieckie osłonki i donice ceramiczne to gwaranacja najwyższej jakości. Ogromna paleta kolorów, rozmiarów, wzorów oraz kształtów daje możliwość ich dopasowania praktycznie do każdego wnętrza. Naszym Klientom proponujemy doskonale zaprojektowane donice oraz osłonki ceramiczne, które mogą stać się niezwykłą ozdobą każdego wnętrza, w którym zostaną umieszczone. Taka osłonka ceramiczna spełni swoje funkcje jako pojemnik na kwiaty i dodatkowo nada uroku miejscu, w którym zostanie umieszczona: na szafce, parapecie czy stole. Osobom, które przykładają sporo uwagi do wyglądu swojego domu czy mieszkania, na pewno nasze propozycje przypadną do gustu. W ofercie znajdują się donice oraz osłonki o bardzo różnorodnych kształtach i rozmiarach. Dostępna jest także przepiękna edycja świąteczna, na specjalne okazje.

Donice z fiberglass i fiberstone

Donice wykonane z wysokiej jakości mrozoodpornych materiałów typu włókno szklane lub polietylen. Charakteryzują się one wysoką odpornością na promienie UV, uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Donice na taras fiberglass oraz fiberstone cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób ceniących sobie minimalizm, prostotę oraz elegancję. Wśród polecanych przez nas produktów mogą Państwo znaleźć zarówno kwadratowe, jak i prostokątne duże donice, które z pewnością doskonale sprawdzą się w ogrodach, na tarasach, gankach lub balkonach. Białe, szare, a także kolorowe donice tarasowe dostępne w ramach przygotowanej przez nas oferty można nabyć w korzystnych cenach.

cermax-betonowe-ozdobne-donice
cermax-betonowe-donice-zewnetrzne
donica-betonowa
cermax-donica
donica-na-balkonie