Chiaroscuro

chiaroscuro-cztery-swieczki

Zaczarowany Kuferek – wysokiej jakości dekoracje.

Zaczarowany kuferek to sklep, który oferuje Państwu wysokiej jakości dekoracje i artykuły wyposażenia wnętrz. Jeżeli szukacie oryginalnych dodatków do domu, to Zaczarowany Kuferek z pewnością jest miejscem, gdzie niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru i wyglądu.

Kreatywność to nasze drugie imię.

Posiadamy bardzo szeroki asortyment produktów w różnorodnych stylach. Dzięki naszym produktom i odrobinie kreatywności stworzą Państwo nietuzinkową aranżację wnętrz. Oferujemy wyjątkowe artykuły dekoracyjne, które urzekły nas swoją estetyką.

Zaczarowany Kuferek – nie wiemy co to ograniczenia.

Znajdziecie u nas produkty dobrane z najwyższą starannością. Posiadamy zarówno te ponadczasowe, jak i również takie, których wybór oparliśmy na najnowszych trendach wystroju wnętrz.
Nie ograniczamy się tylko do jednego stylu aranżacji wnętrz. Wielką radość sprawia nam mieszanie, miksowanie i łączenie różnych stylów. Nasze dekoracje i artykuły, pozwolą nadać Waszemu wnętrzu unikatowego stylu, a magia Zaczarowanego Kuferka sprawi, że wnętrze każdego domu nabierze nowego wymiaru.

chiaroscuro-swieczka-jablkowo-cynamonowa
chiaroscuro-swieczka-lawendowa
chiaroscuro-swieczka-sojowa
  • ul. Miętowa 51
  • 10-687 Olsztyn
  • tel. 89 677 21 83