Cięcie płyt na miarę potrzeb

Cięcie płyt na miarę potrzeb

Jeżeli chcesz, aby płyta została odpowiednio wycięta, polecamy skorzystać z usług firmy Multi-Cięcie, która wycina płyty pod konkretny wymiar i cechuje się jakością i terminowością. Używa w tym celu innowacyjnych i nowoczesnych maszyn. Pomoże dociąć blat, podzielić płytę na formatki, okleić obrzeżem, czy zrealizuje nieszablonowy projekt. 

Jakimi cięciami płyt głównie zajmuje się firma Multi-Cięcie?

Po pierwsze – cięciem płyt melaminowanych

Cięcie płyt na miarę potrzeb

Płyty melaminowane stosuje się przeważnie do produkcji frontów mebli czy ich korpusów. Zrobione są z płyty wiórowej lub MDF, które dodatkowo pokrywa się melaminą w wybranym kolorze. Zaawansowane technologicznie pilarki umożliwiają cięcie prostych krawędzi, bez jakichkolwiek odprysków.


Cięcie płyt na miarę potrzeb

Blat roboczy

w modelu Engelsberg


Po drugie – cięciem płyt MDF

Cięcie płyt na miarę potrzeb

Te płyty drewnopochodne, są stworzone ze sprasowanych mocniej niż płyty wiórowe włókien drzewnych. Wykorzystuje się je najczęściej przy produkcji frontów meblowych. Precyzyjne cięcie płyt MDF zawdzięcza się nowoczesnym sprzętom.

Po trzecie – cięciem płyt akrylowych

Cięcie płyt na miarę potrzeb

Płyty akrylowe wykorzystywane są w branży meblarskiej. Świetnie sprawdzają się w roli frontów, są doskonałą alternatywą dla lakierów. Ponadto płyty te cechują się gładką, akrylową powierzchnią, dlatego ich cięcie musi być precyzyjnie. Firma Multi-Cięcie nie tylko potnie je na konkretne wymiary, ale zastosuje najlepsze do tego okleiniarki, by efekt końcowy zadowolił najbardziej wymagającego klienta.

Po czwarte – cięciem płyt fornirowanych

Cięcie płyt na miarę potrzeb

Płyty fornirowe to nic innego jak płyta bazowa (np. stolarska czy wiórowa) połączona z fornirem tj. cienkimi pasami drewna. Mogą zostać wycięte na dany wymiar. A cały proces przebiega dokładnie i przede wszystkim ekspresowo.  

Po piąte – cięciem płyt HDF

Cięcie na miarę potrzeb

Płyty te w żargonie stolarskim określa się mianem „plecówek”. Wykonuje się je z włókien drzew. Poleca się je jako materiał na wykończeniowy przy produkcji mebli. Cięcie płyt HDF wykonywane jest na każdy wymiar podany przez klienta. Realizacja następuje w krótkim terminie, dzięki innowacyjnej technologii i precyzji urządzeń do przycinania.


Cięcie płyt na miarę potrzeb

Płytę laminowaną

w kolorze Sosna BrambergPo szóste – cięciem płyt OSB

Cięcie płyt na miarę potrzeb

Płyty OSB to nic innego jak sprasowane płyty wiórowe, odporne na wilgoć, dzięki posiadanym spoiwom żywicowym. Polecam wykorzystać je jako podbitkę dachową oraz do stworzenia konstrukcji podłogi, schodów czy stropu. Innowacyjne pilarki przecinają materiał pod konkretne wymiary. 

Jeżeli przygotowane przeze mnie zestawienie różnych rodzajów płyt pomogło Ci w wybraniu odpowiedniego materiału dla siebie, to dobrać kolor oraz złożyć zamówienie możesz TUTAJ.

Dodatkowe inspiracje oraz podpowiedzi jak urządzić własną przestrzeń znajdziesz w moim artykule, o TUTAJ. 🙂

Ewelina Kopeć

Ewelina Kopeć

\
7

Powinno Cię też zainteresować:

Podkowa Dywaniki

Podkowa Dywaniki

Wykładziny i dywaniki Firma "PODKOWA" istnieje od 1983 roku.Wyróżnia nas bogata oferta oraz niestandardowe wykończenia...

Ryssa

Ryssa

Oświetlenie, tekstylia i wyposażenie wnętrz Zapoznaj się z szeroką ofertą oświetlenia sklepu internetowego Ryssa. W...