CitiExcellent

Citi-Excellent-mieszkanie

CitiExcellent - kilka słów o firmie

Jeżeli szukacie Państwo producenta osłon okiennych, któremu chcecie powierzyć swoje okna, aby profesjonalnie i w dobrej cenie je udekorował? To bardzo dobrze trafiliście! Nasza firma działa na Polskim rynku od 1998 roku. Od tego czasu wyspecjalizowaliśmy się do perfekcji w dziedzinie systemów osłon, przesłon i zadaszeń przeciwsłonecznych.
Jesteśmy jedną z wielu firm- producentów zewnętrznych i wewnętrznych systemów okiennych, służących do dekoracji, zaciemniania i ochrony przed słońcem i deszczem, oraz do zabezpieczania budynków, domów i mieszkań. Jest jednak coś co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego klienta i dopieszczanie jego potrzeb. Dbamy o najmniejszy szczegół i nigdy nie zdarzyło nam się zostawić niedopracowany projekt. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo projekt i obsługę techniczną, fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

CitiExcellent - bogata oferta

Bogata oferta firmy jest systematycznie powiększana i uzupełniana o nowości techniczne.
Wykonujemy zamówienia dla: klientów indywidualnych, klientów instytucjonalnych, zakładów przemysłowych. Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane prawem budowlanym aprobaty techniczne i atesty. Na zlecenie wielu firm instalujemy nasze wyroby aranżując całe budynki oraz wnętrza. Pracownicy Firmy Citi Excellent wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, by zapewnić Państwu możliwie jak najlepszą i profesjonalną obsługę w zakresie oferowanych usług.

CitiExcellent - oferta rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne (aluminiowe) stosowane głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrza przed wandalizmem i włamaniem, ale trzeba przyznać, że posiadają dużo więcej zalet. Idealnie chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem oraz nasłonecznieniem. Nowoczesne rolety zewnętrzne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, stanowią również doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Powodują znaczne oszczędności w zużyciu energii cieplnej, zabezpieczają otwory okienne i elewację przed zniszczeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi m.in.: przed gradem, deszczem, śniegiem, porywistym wiatrem. Posiadamy również w swojej ofercie rolety do okien dachowych. Zamontowana roleta na okno dachowe pozwala utrzymać okno w dobrej kondycji przez długie lata.
Ponadto dzięki możliwości wyboru systemu np. podtynkowego, nadstawnego i innych, oraz dostępnej szerokiej gamie kolorystycznej, rolety zewnętrzne można idealnie dostosować zarówno do nowoczesnych, jak również tradycyjnych obiektów architektonicznych.
Rolety zewnętrzne mają również możliwość zastosowania automatycznych czujników zmierzchu, czasu, wiatru, czuwania, detektor ruchu, a także podłączenia do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem.

CitiExcellent-pomaranczowe-rolety
CitiExcellent-rolety-wewnetrzne
Citi-Excellent-plisy
Citi-Excellent-pergole