Comforteo

meble marzenie kanapa_Easy-Resize.com

Comforteo - Produkty które tworzymy z pasją

Wieloletnia historia naszej marki obfitowała w osiągnięcia, które są dla nas źródłem satysfakcji i radości. Jedno z nich jest dla nas jednak szczególnie ważne: zdobycie zaufania klientów i kontrahentów. Produkty, które tworzymy z pasją i dbałością o każdy detal, cieszą się popularnością wśród sklepów meblowych w całej Polsce. Docieramy jednak nie tylko do rodzimych odbiorców, ale również do klientów z tak odległych zakątków jak: Irlandia, Bahrajn, Izrael, Cypr, Japonia czy Mongolia.

Comforteo - Stuprocentowy polski producent mebli

Naszą wartość upatrujemy również w tym, że jesteśmy pod każdym względem stuprocentowo polskim producentem mebli,. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby polskich konsumentów, którzy stawiają na wysoką jakość, modny design i rozsądną cenę. Z powodzeniem realizujemy to wyzwanie i dostarczamy odbiorcom ich wymarzone meble.

Wygoda, funkcjonalność i solidne wykończenie

Komfortowy odpoczynek naszych klientów jest dla nas najważniejszym celem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty charakteryzowała wygoda, funkcjonalność i solidne wykończenie.
Nasza oferta to przede wszystkim meble modułowe, narożniki i kanapy. Meble Marzenie jest również właścicielem marki Comforteo, która sygnuje produkty związane ze zdrowym i błogim snem: materace, łóżka tapicerowane, łóżka kontynentalne oraz akcesoria, takie jak: stelaże, nakładki, pokrowce oraz poduszki specjalistyczne.

meble marzenie kanapa1_Easy-Resize.com
meble marzenia kanapa3_Easy-Resize.com
meble marzenia kanpa2_Easy-Resize.com
meble marzenia_Easy-Resize.com
meble marzenia kanpa_Easy-Resize.com