Concrete

brama-ogrodzenie-betonowe

Concrete firma produkcyjna numer 1 w Polsce

Concrete firma produkcyjna numer 1 w Polsce. Działając na rynku od kilku lat posiadamy duże doświadczenie. Firma należy do grupy przedsiębiorców uznanych na rynku jako rzetelna i uczciwa. Nasze produkty produkujemy z betonu architektonicznego, który tworzymy z najlepiej wyselekcjonowanych kruszyw oraz cementów. Beton Architektoniczny Concrete jest barwiony w masie, więc nie ma obaw o różnice podczas odprysku. Beton Architektoniczny nadaje się również do cięcia czy nawiercania.

Jakie produkty tworzymy w Concrete?

Podstawą naszej działalności jest produkcja z Betonu Architektonicznego. Świadczymy również kompleksowe usługi montażowe naszych produktów, a także pomoc oraz informacje naszym klientom. W swojej ofercie posiadamy płyty, ogrodzenia, bramy, furtki oraz galanterię. Wszystkie produkty posiadają  różne wymiary, wzory, kolory oraz grubości.

Płyty Betonowe Concrete

Beton Architektoniczny Concrete to nowoczesny a zarazem naturalny materiał. Odkryty na nowo powraca pod postacią płyt betonowych. Stylowy i szlachetny a zarazem trwały produkt, który dopełnia i nadaje klasy pięknym i luksusowym wnętrzom oraz elewacjom. Wybierz płyty betonowe Concrete – wzór włoskiego Trawertynu! W naszej ofercie posiadamy różne wzory i rodzaje płyt betonowych. Począwszy od wzorów Trawertynu po przez Gładkie, Szalunkowe i płyty 3D.

Ogrodzenia z Betonu Architektonicznego Concrete

Nowoczesne Ogrodzenie Betonowe wykonane są na konstrukcji Ocynk lub stalowej pokrytej farbą malowaną proszkowo. Tak zbudowane ogrodzenie daje gwarancję jakości na wiele lat! Ogrodzenie można aranżować dodając podświetlenie, oznaczenie ulicy oraz numeru, domofon itp. Produkcja ogrodzenia odbywa się ręcznie w naszej fabryce i trafia bezpośrednio do Klienta bez pośredników. Prosty i szybki montaż to kolejna cecha naszego ogrodzenia. Jeśli chcesz podkreślić ekskluzywny charakter swojego ogrodzenia i wyróżnić się z tłumu zwykłych ogrodzeń to Nowoczesne Ogrodzenie Betonowe Monolithic jest idealne.

Produkty Betonowe Concrete

Produkty Betonowe Concrete produkowane są  przez  pracowników w naszej fabryce. Galanteria Betonowa to ręczna manufaktura, w którą wkładamy serce, nadając im cechy szlachetności i klasy. Galanteria Betonowa stworzona została według naszego pomysłu, designu i wykonana została z najlepiej wyselekcjonowanych składników. Stoliki Betonowe wykonane z betonu architektonicznego o różnej wielkości i grubości są niezwykle nowoczesne i trwałe. Blaty betonowe mocowane są ze stelażem na konstrukcji metalowej, które malowane są metodą proszkową, np. na czarny mat, połysk lub inne kolory. Meble z Betonu Architektonicznego jako galateria betonowa powstają z oklejenia szkieletu meblowego płytami z betonu. Płyty są produkowane pod kolor i wzór klienta.

concrete-plyty-betonowe
concrete-betonowy-filar
concrete-recepcja-betonowa
szara-sciana-betonowa-pyty
mieskznaie-betonowe-plyty-sciana
concrete-szary-betonowy-filar