CorMania

CorMania - produkty kompozytowe najnowszej generacji

Firma stolarska Radosława Mania zlokalizowana jest w Tczewie. W obrębie swojej działalności wykonuje on lady recepcyjneblaty łazienkowe i kuchenne oraz zlewy. Główny materiał, na którym opiera swoją pracę stanowi Corian® od firmy DuPont™, czyli produkt kompozytowy najnowszej generacji dający szerokie możliwości projektowe i użytkowe.

Corian® to jedyny taki materiał płytowy, który świetnie sprawdza się jako baza pod blaty do kuchni i łazienkoweściany prysznicowe i wannyumywalki łazienkowezlewy kuchenne, jak również pod blaty laboratoryjne. Na tym jednak nie kończy się jego zastosowanie. Corian® bowiem jest często wykorzystywany również w hotelarstwie i branżach związanych z opieką zdrowotną, bankowością, handlem czy gastronomią.

Blaty Łazienkowe

Piękna łazienka to nie tylko odpowiednio dobrane płytki i armatura. To także eleganckie wyposażenie w postaci szafek z nietuzinkowymi blatami, o które zadbam w moim warsztacie. Zajmuje się bowiem wykonaniem blatów łazienkowych na wymiar. Wystarczy skontaktować się ze mną, aby ustalić termin wizyty. Przyjadę, zbiorę pomiary, przygotuje projekt, a następnie wykonam blat łazienkowy do Twojego domu lub firmy. Kompleksowość usługi jakie oferuję to ogromna wygoda i znaczna oszczędność czasu. Nie musisz korzystać z pomocy wielu ekspertów – wszystko załatwimy w moim warsztacie. Dlatego zachęcam do kontaktu ze mną i skłania zamówie!

Meble na recepcję

Jesteś posiadaczem hotelu i chcesz zmienić nieco wystrój recepcji? To świetnie, że trafiłeś właśnie do mnie! W ofercie warsztatu Radosława Manii są meble na recepcje wykonywane z Corianu, dzięki czemu wspólnie zadbamy nie tylko o nowoczesny i oryginalny design pomieszczenia, ale też o jego czystość. Bowiem powierzchnie wykonane z tego materiału są bardzo łatwe w czyszczeniu. A przy wielu gościach przybywających do Twojego lokalu z różnych zakątków świata ta cecha jest niezwykle istotna.Nieporowate powierzchnie Corianu pozwalają dokładnie zdezynfekować każdy element wyposażenia. Jeśli więc szukasz materiałów, które szybko i skutecznie doczyścisz – nasze meble będą dla Ciebie najkorzystniejszym rozwiązaniem

Blaty kuchenne

Piękne i wygodne blaty kuchenne decydują nie tylko o eleganckim wyglądzie całego pomieszczenia, ale też mają wpływ na jego funkcjonalność. Blaty do kuchni, które wykonuję w swoim warsztacie są nie tylko oryginalne i doskonale wyprofilowane, ale też sprawiają, że praca przy nich jest wygodna, a przez to także przyjemna. Blaty kuchenne wykonuję użyciem technologii Corian®, która zapewni Ci wysoką odporność powierzchni na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania oraz doskonałą gładkość, co przekłada się na łatwiejsze utrzymanie blatu w czystości.

bialy-blat-kuchenny-3_Easy-Resize.com
dom-w-konczewicach-2_Easy-Resize.com
box-4_Easy-Resize.com
dom-w-konczewicach-9_Easy-Resize.com
galeria-02_Easy-Resize.com
przestrzen-2_Easy-Resize.com
galeria-2-05_Easy-Resize.com