CraftyLite Candles

CraftyLife Candles - zdęcie główne_Easy-Resize.com

Witamy w CraftyLite Candles

CraftyLite, to niezależna, mała manufaktura skoncentrowana na produkcji najwyższej jakości ręcznie odlewanych świec sojowych i produktów woskowych. Każdy produkt jest rygorystycznie ważony, nalewany, etykietowany i starannie przechowywany, aby zapewnić jak najlepszy efekt końcowy naszym klientom.
Znajdziesz tu wiele wspaniałych, ręcznie wykonanych świec, wosków zapachowych oraz świec wolnostojących. Staramy się, aby każdy produkt w sklepie był jak na najwyższym poziomie dzięki dokładnym testom przed sprzedażą.

CraftyLite Candles – Nasze produkty

Naturalne, zapachowe świece to doskonały dodatek do każdego domu. W Craftylite Candles produkujemy gamę pachnących świec oraz wosków zapachowych do kominka, , inspirowanych naturą i ręcznie przez nas nalewanych w małych partiach.
Wszystkie nasze produkty zostały opracowane o minimalistycznej stylistyce, tak aby pasowały do każdego domu i stworzyły poczucie relaksu i dobrego samopoczucia

Dlaczego warto wybrać CraftyLite Candles?

100% roślinny wosk sojowy
________________________________________
Stosowany przez nas wosk jest wytwarzany z ziaren soi, więc jest pochodzenia roślinnego i całkowicie wegański. Wosk sojowy ma niską temperaturę topnienia, co oznacza, że świece palą się dłużej i wolniej niż inne świece. Ponadto wosk jest również nietoksyczny i podczas palenia tych świec nie uwalniają się żadne szkodliwe substancje.

Niesyntetyczne olejki zapachowe
________________________________________
Wykorzystane olejki zapachowe dla naszych świec są pochodzenia naturalnego. Posiadamy szeroką gamę uwodzicielskich zapachów, które wypełnią każde pomieszczenie w Twoim domu.

Pojemniki szklane wielokrotnego użytku
________________________________________
Gdy Twoja świeca się wypali, możesz ją z łatwością umyć i wykorzystać później jako świecznik, wazon lub po prostu jako element wystroju wnętrza.

Produkty najwyższej jakości
________________________________________

Skład naszych świec jest wynikiem szeroko zakrojonych testów i poszukiwań produktów najwyższej jakości. Efektem są pięknie palącą się świecą z wieloma godzinami palenia i równomiernym rozprowadzaniem zapachu.

Podaruj sobie jedną z naszych przytulnych, ręcznie robionych świec sojowych, usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się ich wspaniałymi zapachami.

CraftyLife Candles (5)_Easy-Resize.com
CraftyLife Candles (4)_Easy-Resize.com
CraftyLife Candles (1)_Easy-Resize.com
CraftyLife Candles (3)_Easy-Resize.com
CraftyLife Candles (2)_Easy-Resize.com
  • Główczyce Dolna 2
  • 46-380 Dobrodzień