Czillo

kobieta-mezczyzna-hamak

Czillo - kilka słów o nas

W naszym sklepie Czillo znajdziesz wysokiej jakości hamaki oraz fotele wiszące. Jedną z największych zalet wiszących foteli ogrodowych jest wymiar relaksu niedostępny w przypadku zwykłych siedzisk. Stawiamy na wysoką jakość materiałów, technologii i wykonawstwa. Nasze meble są bardzo solidne i mogą ci długo służyć, ale nic nie trwa wiecznie więc zapewniamy ci wsparcie w konserwacji i wymianie elementów na nowe jeśli tylko tego potrzebujesz. Daj się zakręcić wiszącym fotelom SwingPod i SwingPod XL albo hamakom Lungo i Breve.
Zaproś je do swojego otoczenia i niech staną się twoimi przyjaciółmi – znamy je, odwdzięczą się!

Fotel wiszący SWINGPOD CZILLO

Posiadany przez nas Certyfikat FSC®  świadczy o pozyskiwaniu drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych. Wszystkie elementy naszych foteli i hamaków wykonywane są w Polsce. Duże miękkie poduchy szyte są przez nas ręcznie, z zachowaniem największej staranności o detale. Jeśli szukasz solidnego i oryginalnego mebla do wypoczynku w ogrodzie lub w mieszkaniu to SwingPod XL będzie świetnym rozwiązaniem. Fotel można zawiesić na suficie, belce stropowej w mieszkaniu lub na solidnej gałęzi drzewa w ogrodzie. SwingPod XL dostarczany jest w paczce do samodzielnego montażu. W opakowaniu znajdziesz: drewnianą konstrukcję, poduchę, instrukcję montażu, metalowe okucia oraz niezbędne narzędzia.
Poduszki wyposażone są w zamki błyskawiczne – umożliwia to ich demontaż celem uprania lub wymiany na nową.
Tkanina obiciowa 100% PES 330 g/m² odpychająca wodę, ma wyższą odporność na promienie UV oraz jest dodatkowo zabezpieczona przez zabrudzeniami.

hamak-bialy-materialowy
czillo-hamak-do-domu
czillo-hamak-bialy
czillo-duzy-hamak-do-ogrodu
  • ul. Przemysłowa 7
  • 34-400 Nowy Targ
  • +48 18 266 84 95
  • 533 263 658
  • biuro@czillo.pl