CzuCzu

czuczu-dziewczynka-puzzle

CzuCzu - radość odkrywania!

CzuCzu wspiera wszechstronny rozwój dzieci od pierwszych tygodni życia i pozwala im odkrywać świat w pasjonujący sposób.
Wydajemy puzzle, edukacyjne zabawki, książeczki oraz gry.  Nasze pomysły, design i jakość wykonania zyskały uznanie dzieci, rodziców oraz pedagogów i psychologów dziecięcych. Cieszymy się, że rozwijająca zabawa z naszymi produktami sprawia wam tak wiele radości!

CzuCzu - nauka przez zabawę

Wierzymy, że silna więź, która rozwija się między dzieckiem a rodzicem, jest najważniejszym fundamentem jego życia.
Zabawa z CzuCzu wspiera tę wyjątkową relację na każdym etapie. Proste rozwiązania dają rodzicom i dzieciom przestrzeń do inicjowania własnych pomysłów na zabawę. Zależy nam, by dzieciaki uczyły się mając przy tym wiele frajdy i spędzały razem wyjątkowy czas z rodziną i przyjaciółmi. Podążamy za dzieckiem i wspieramy jego naturalny rozwój. Czerpiemy z wiedzy psychologów dziecięcych i pedagogów. Każdy produkt jest przemyślany, a jego ilustracja i forma są dostosowane do wieku użytkownika i kluczowych dla niego etapów rozwoju. Dzięki temu edukacyjna zabawa pomaga rozwijać zdolności poznawcze, motoryczne, społeczne i emocjonalne.

CzuCzu - zabawki dla dzieci w każdym wieku

Na każdym produkcie CzuCzu znajdziecie sugerowany minimalny wiek małego użytkownika. To doskonały drogowskaz podczas szukania idealnego prezentu dla dziecka i jednocześnie dopiero podpowiedź, bo nasze produkty rosną razem z dziećmi i można je wykorzystać na mnóstwo kreatywnych sposobów. Dobra zabawa nie ma górnej granicy wieku – gra czy puzzle z oznaczeniem „2+” w rękach przedszkolaków nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

CzuCzu - nowoczesny design w parze z ekologią

Przykładamy wielką wagę do wyglądu i treści naszych produktów, kształtując poczucie estetyki od najmłodszych lat.
Nasze edukacyjne zabawy nieustająco zachwycają zarówno dzieciaki jak i dorosłych. Korzystamy wyłącznie z autorskich pomysłów, a do współpracy zapraszamy najlepszych twórców. Wyraziste, piękne ilustracje Agnieszki Malarczyk oraz innych uznanych polskich ilustratorów pozostają blisko świata dzieci, ich wrażliwości i kreatywności. Dbamy o przyszłość dzieci na każdym froncie. Produkujemy niemal wyłącznie z papieru, cały czas eliminując folię i szukając rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Korzystamy z certyfikowanych materiałów i farb – bezpieczeństwo dzieci jest naszym priorytetem. Książeczki i zabawki CzuCzu odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Dopracowujemy je w najmniejszym szczególe, a dzięki temu, że powstają w całości w Polsce, możemy doglądać ich produkcji na każdym etapie.

czuczu-woz-strazacki
ZWIERZATKA-W-LESIE-puzzle-progresywne
W-GOSPODARSTWIE-puzzle-z-figurkami
ukladanki-z-dziurka
  • Bright Junior Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
  • ul. Syrokomli 20/8
  • 30-102 Kraków
  • +48 883 423 444
  • biuro@czuczu.pl
  • halo@czuczu.pl