Czystość i higiena w lokalu, czyli sprawdzamy produkty Adako

Branża HoReCa to różnorodne usługi dla klientów biznesowych i prywatnych. Choć goście zwracają uwagę na różne aspekty podczas wyboru lokalu, to wszyscy liczą na to, że zatrzymają się w czystym i przyjaznym miejscu. Zadbaj o to, by twój hotel lub restauracja były jednym z nich.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jak efektywnie prać tekstylia?
– które środki poradzą sobie z tłustymi plamami?
– dlaczego polecam markę Adako dla branży HoReCa?

Nieskazitelna biel w hotelu

Biała, miękka pościel i ręczniki to znaki rozpoznawcze dobrego hotelu. Tekstylia powinny być czyste, pachnące i wyglądać tak, jakby nigdy wcześniej nie były używane. Szczególnie ręczniki są poddawane wnikliwym obserwacjom przez gości. Każda, najdrobniejsza plamka potrafi skutecznie zniechęcić do dalszego pobytu, dlatego warto zadbać o to, by takie sytuacje nie miały miejsca. Proszki do prania dostępne w marketach nie poradzą sobie z silnymi zabrudzeniami. W hotelu trzeba zastosować środki do zadań specjalnych 🙂

 

Jednym z nich jest proszek do prania Adako, przeznaczony do białych tkanin. Ma formułę zwiększonego wybielania i gwarantuje efekt miękkości. To wydajny preparat o silnym działaniu zapewniający skuteczność. Do mocnych plam, powstałych w wyniku rozlania się herbaty czy czerwonego wina polecam odplamiacz tlenowy w płynie Adako, który świetnie sprawdzi się do prania obrusów i pościeli. Aby pozbyć się bakterii i grzybów z białych tekstyliów, warto użyć aktywnego koncentratu tlenowego Peroksyt Forte od Adako. Do ręczników idealny jest proszek AGAT 1. W połączeniu z wcześniej wspomnianym środkiem Peroksyt Forte likwiduje najtrudniejsze zabrudzenia, jednocześnie skutecznie dezynfekując tkaninę.

Marka pomaga zadbać nie tylko o czystość białych ręczników i innych elementów hotelowej bielizny. Do kolorowych tkanin powstał specjalny proszek do prania z formułą ochrony koloru. Dla lepszego efektu można go używać razem ze wspomagaczami Adako. A co z naprawdę silnymi plamami z rdzy, zabrudzeniami organicznymi jak ślina czy mocz oraz zaszarzeniami od twardej wody? Z nimi doskonale poradzi sobie proszek Specjal, którego można używać również jako odplamiacza.

 

Żegnamy tłuste plamy

To jedne z najczęstszych zabrudzeń nie tylko w restauracjach. Płynne masło czy oliwa mogą rozlać się również w pokoju hotelowym, gdy goście zamawiają obiad lub kolację z dostępnego menu. Tego typu zabrudzenia są ciężkie do usunięcia i praktycznie nie ma szans, by rozprawiły się z nimi ogólnodostępne preparaty. Dlatego marka Adako stworzyła środek piorący Opal 1 o podwyższonych właściwościach wypierania tłustych plam. Idealny do restauracyjnych obrusów i hotelowej pościeli. Bo przecież śniadanie w łóżku składające się z soczystych kiełbasek lub jajecznicy to jedna z tych atrakcji, na którą goście lubią sobie pozwolić 🙂

 

Z kolei enzymatyczny środek piorący Opal 3 poradzi sobie nie tylko z tłuszczami, ale również z plamami z czerwonego wina, czekolady, skrobi, a nawet krwi. To silnie działający preparat do profesjonalnego użytku nadający się do wszystkich zakresów wody. Nie zawiera chloru, fosforanów i rozpuszczalników. Stworzony do każdego rodzaju tkanin.

Profesjonalną odzież dla kucharzy również można uprać samodzielnie. Po całym dniu pracy na bluzie, fartuchu czy zapasce pozostaje wszystko, co goście mieli na talerzach. Wszystkie plamy zlikwidujesz stosując proszek AGAT 1 w połączeniu z preparatem Peroksyt Forte. A jeżeli na elementach garderoby znajdują się zabrudzenia powstałe wcześniej, z którymi nie poradziła sobie nawet specjalistyczna pralnia, skontaktuj się z ADAKO. Doświadczeni eksperci pomogą w wyborze właściwych środków i technologii prania.

Adako

Profesjonalne środki pralnicze

Adako — doświadczenie, jakość, solidność

Czy za wysoką jakością mogą iść atrakcyjne ceny? Adako jest doskonałym przykładem na to, że jest to możliwe. Dlatego z czystym sumieniem polecam ich produkty dedykowane hotelom, restauracjom i innym obiektom z szeroko rozumianego sektora HoReCa. Współpraca z Adako to nie tylko terminowa dostawa zamówionych produktów. To również pełne wsparcie profesjonalistów, którzy pomogą ci dobrać odpowiednie preparaty do potrzeb twojej branży. Firma proponuje między innymi możliwość zamówienia próbek konkretnych produktów, aby móc sprawdzić ich skuteczność.

 

Adako współpracuje z setkami zadowolonych klientów, którzy docenili połączenie skuteczności z przystępnymi cenami. Ty możesz stać się jednym z nich. Wystarczy, że przejdziesz na stronę internetową i zapoznasz się z kompleksową ofertą. Podaruj swoim gościom komfort, dzięki któremu będą chętnie do ciebie wracać.

Napisany przez
Więcej od Julia
Regał, czyli zwyczajny mebel o niezwykłym zastosowaniu
Regał jest meblem, który znajduje się w prawie każdym domu czy biurze....
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *