Dach Marzeń: STYLOWY, NOWOCZESNY I WYJĄTKOWO ODPORNY

gerard-roofs-realizacja

Czy chciałbyś mieć elegancki, nowoczesny dach, o niepowtarzalnym antracytowym kolorze, który zapewni najlepszą ochronę Twojego domu?

W branży pokryć dachowych obserwujemy rosnącą popularność antracytu, nawet tam, gdzie dotąd królowały czerwienie, a proste, płaskie dachówki stały się synonimem nowoczesności. Obecnie ludzie doceniają elegancję prostych kształtów, a zwłaszcza w zestawieniu z niezawodnością, trwałością i gwarancją popartą doświadczeniem, jaką zapewnia Gerard.

W odpowiedzi na te trendy rynkowe, prezentujemy Państwu nowy panel dachowy z posypką GERARD Eleganta, stworzoną z myślą również o przyszłych pokoleniach.

gerard-roofs-dach

Firma GERARD, producent niezawodnych, widowiskowych, trwałych i pięknych pokryć dachowych z posypką, których idea wywodzi się prosto z Nowej Zelandii, od ponad 60 lat, oferuje teraz tę prawdziwie nowoczesną blachodachówkę z posypką obok klasycznych, tradycyjnych, góralskich, śródziemnomorskich, a dzięki ELEGANCIE również płaskich i nowoczesnych profili dachowych.

GERARD Eleganta: wymarzony, nowoczesny dach z posypką na nasze czasy

GERARD ROOFS DACH MARZEŃ

8-punktowy system mocowania dachów z posypką GERARD jest odporny na ekstremalne silne wiatry, burze, gradobicia, jak i intensywne śnieżyce. Mocna, odporna na korozję stal zapewnia wyjątkową odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Te cechy zaspokajają dzisiejsze zapotrzebowanie na dach, który nie tylko prezentuje się niezwykle nowocześnie i wykwitnie, ale co ważne sprosta wyzwaniu nieprzewidywalnych ekstremalnych warunków pogodowych związanych z obecną zmianą klimatu.

 

Kiedy zobaczysz unikalny 8-punktowy montaż (mocowanie każdego panelu GERARD w 8 punktach za pomocą gwoździ), będziesz wiedział, że prawdopodobnie żaden wiatr nie zagrozi bezpieczeństwu Twojego domu.

 

Piękno dla oczu, radość każdego dnia. Płaska blachodachówka z posypką GERARD Eleganta.

Teraz możesz otrzymać prezent-niespodziankę do Twojego dachu w aktualnej promocji GERARD.

Kliknij zdjęcie, aby uzyskać więcej informacji na temat Promocji Gerard

GERARD ROOFS DACH MARZEŃ ELEGANTA

Promocja Gerard

Dachy Eleganta

Napisany przez
Więcej od Sandra Zielińska
Meble Design
Meble Design - wypróbuj nasze doświadczenie do realizacji swoich marzeń.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *