Dachówki GERARD, czyli jak podkreślić oryginalny charakter domu?

Dach w zdecydowanym kolorze czerwieni na pewno wyróżni się na tle krajobrazu. Z kolei czarne dachówki to elegancki sposób na wykończenie nowoczesnego domu. Które z nich wybrać? W podjęciu decyzji pomoże marka GERARD produkująca wysokiej jakości dachówki w różnych stylach.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie kolory dachówek proponuje GERARD?
– czy dachówki mogą mieć ciekawe struktury?
– czym jest posypka GERARD?

Do wyboru, do koloru

W ofercie firmy GERARD czeka aż osiem modeli dachówek. Nowoczesne, eleganckie, a nawet w nieco awangardowym stylu, ale łączy je jedno — wysoka jakość. Dla fanów klasyki powstała linia Classic, a miłośnicy nietuzinkowych rozwiązań zapewne zwrócą uwagę na Alpine nawiązujące estetyką do alpejskich domów. Różne kształty i sposoby wykończenia dachówek gwarantują, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ciekawe są też możliwości kolorystyczne, dzięki którym twój dom może zachwycać tradycyjnymi lub modernistycznymi odcieniami nie tylko samej elewacji.

 

Amatorzy ponadczasowych rozwiązań na pewno zwrócą uwagę na dachówki w kolorze Charcoal, a więc nawiązującym do głębokiej czerni węgla. Wśród standardowych barw znajdują się też między innymi Bark czy Eclipse. Nie brakuje też żywszych odcieni jak Cedar, Forest Green i Chestnut. A dla tych, którzy liczną na coś absolutnie oryginalnego, powstała możliwość wyboru koloru niestandardowego, a więc soczyście zielonego Sage czy subtelnego Rosso. Wszystkie rozwiązania zobaczysz przechodząc na stronę i zaglądając w informacje dotyczące poszczególnych dachówek.

Kamień naturalny, a może drewno?

Dachówki GERARD to nie tylko różnorodność kolorów i kształtów, ale również samych struktur. Model Corona wiernie odwzorowuje drewniany gont, a Alpine doskonale imituje modny łupek. Teraz możesz wybierać wśród dostępnych propozycji i łączyć ciekawe faktury z kolorystyką, jaka najbardziej ci odpowiada. Bez względu na to, jaki model spełni wszystkie twoje wymagania, możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi i samych zakupionych produktów.

 

W czym tkwi tajemnica wytrzymałości i odporności dachówek? GERARD to transparentna firma, która chętnie opowiada o opatentowanej technologii, dzięki której jej produkty są tak często wybierane przez osoby budujące lub remontujące dom. Dachówki są pokryte warstwą ochronną z aluminium-cynku na stalowej bazie. Dzięki temu zachowują lekkość. wydajność i długą żywotność. Posłużą ci przez wiele lat nie tylko zdobiąc budynek, ale również zapewniając bezpieczeństwo twojej rodzinie.

Gerard

Dachy na całe życie.

Posypka z kamienia naturalnego

Brzmi jak innowacyjny sposób na nowoczesny dach? I tak w istocie jest. GERARD proponuje dachówki pokryte wysokiej klasy posypką atrakcyjnie wpływającą na efekt wizualny. Możesz wybrać naturalny kolor i w ten sposób otrzymać uniwersalny, estetyczny dach lub pobawić się odcieniami i zyskać nowoczesny dom olśniewający swoją niepowtarzalnością.

 

Kamienna posypka GERARD nadaje dachówkom wyjątkowego charakteru i zapewnia wieloletnią trwałość. Ty wybierasz, jak mają wyglądać, by wpisały się w twoją wizję idealnego domu.

Napisany przez
Więcej od Julia
Magic Art 
Magic Art Sztuczne Skały zajmujemy się tworzeniem kaskad, strumieni, formacji skalnych itp
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *