Daikin Emura

klimatyzator-sypialnia

Daikin Emura - wysokiej klasy klimatyzacja do Twojego domu

Szukasz układu klimatyzacji, który łączy najwyższą wydajność z najlepszym wzornictwem? Daikin Emura to rozwiązanie w zakresie klimatyzacji, doskonale równoważące kształt i funkcjonalność. Zaprojektowane i stworzone w całości przez nas. Piękny i inteligentny projekt, który pasuje do Twojego wnętrza: wysokiej klasy, ale w przystępnej cenie. Daikin Emura to sprzęt, z którego wszyscy domownicy będą dumni!

Daikin Emura - komfort przez cały rok

Forma podąża za funkcją… Nie inaczej jest w przypadku Daikin Emura. Klimatyzator powstał po to, by zapewniać doskonałą jakość powietrza w pomieszczeniach i zwiększać wrażenie komfortu w domu. Daikin Emura zapewni Ci chłód w lecie i ciepło w zimie, a wnętrze Twojego domu będzie zdrowe dzięki filtracji powietrza. Wejdź do strefy komfortu Daikin Emura…

Daikin Emura - niepowtarzalny design

Większość klimatyzatorów ma proste kontury. Daikin Emura jest dumna z tego, że się wyróżnia. Dzięki zakrzywionym panelom z przodu i z tyłu, jednostka wewnętrzna ma wyjątkowy trójwymiarowy kształt. Krzywizny nawiązują do harmonijnego przepływu powietrza, a także tworzą przyjemny efekt wizualny w Twoim wnętrzu. Zdalny sterownik Daikin Emura charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem z zakrzywionymi konturami, ekranem dotykowym i niebieskim czujnikiem Daikin. Ma kompaktowe rozmiary i dobrze leży w dłoni. Wystarczy zamocować sterownik na ścianie za pomocą magnesu.

Daikin Emura - zawsze kontroluj sytuację

Z łatwością steruj jakością powietrza w pomieszczeniach: zdalny sterownik skupia się na najważniejszych funkcjach.
Dostęp do wszystkich pozostałych funkcji umożliwia intuicyjne menu lub aplikacja Onecta.
Nie jesteś w domu? To nie problem dzięki aplikacji Onecta. Daikin Emura ma zapewniać optymalny komfort, gdy jesteś w pobliżu. Oczywiście możesz z łatwością przejąć kontrolę, naciskając przycisk lub dotykając ekranu: steruj Daikin Emura za pomocą łatwego w obsłudze zdalnego sterownika lub z dowolnego miejsca i o każdej porze, korzystając z intuicyjnej aplikacji Onecta na urządzeniach mobilnych.

Daikin Emura - wydajne zużywanie energii

Nawet jeśli na zewnątrz panują ekstremalne temperatury, możesz polegać na stabilnej pracy swojego klimatyzatora przez cały rok. Daikin Emura jest zaprojektowana tak, aby działać o każdej porze roku i zapewniać całoroczny komfort w sposób efektywny energetycznie: technologia Bluevolution gwarantuje najwyższą wydajność w swojej klasie przy niewielkim wpływie na środowisko i niskich rachunkach za energię.

dakini-pilot-do-klimatyzacji
dakini-klimatyzacja-biala
klimatyzator-bialy
dakini-klimatyzacja
  • Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
  • ul Krakowiaków 36
  • 02-255 Warszawa
  • tel.: 22 319 90 00
  • office@daikin.pl