Decoratore

Decoratore_Easy-Resize.com

Decoratore - marka stworzona z pasją

Henryk Elzenberg kiedyś powiedział, że na spotkanie piękna trzeba wyruszyć. Taka właśnie jest marka Decoratore. Stworzona z pasji do klasycznych i eleganckich aranżacji. Pełna wysmakowanych przedmiotów, które pozwolą Ci zbudować wokół wygodną i stylową przestrzeń dla codziennego życia.

Decoratore - miejsce gdzie znajdziesz inspiracje

Celem całego, naszego zespołu jest oferowanie na polskim rynku, takiego sklepu, w którym znajdziesz przedmioty nawiązujące do nowojorskich styli, klasycznych i eleganckich wnętrz czy eklektycznego glamour w gustownej, ale nowoczesnej konwencji. Decoratore to nie tylko sklep, to również miejsce, gdzie znajdziesz inspiracje, pomysły i rady na urządzenie własnego mieszkania i domu. Pomysł na powstanie naszej marki zrodził się z fascynacji różnymi stylami wnętrzarskimi, które z kolei są wynikiem licznych podróży. Kochamy piękne wnętrza i uwielbiamy otaczać się pięknymi przedmiotami w klasycznej, a zarazem niepowtarzalnej formie.

Indywidualna i profesjonalną obsługę

Specjalnie dla Was selekcjonujemy najlepszą ofertę, wybierając takie produkty, które sprawią, że Twoje mieszkanie stanie się eleganckie i wyjątkowe, zachowując komfort użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz unikatowe meble, lustra, dywany, lampy i oświetlenie, a także tekstylia i artykuły dekoracyjne oraz wiele przedmiotów idealnych na prezent lub zawsze na czasie i każdą okazję od lat sprawdzające się karty upominkowe. Każdy klient naszego serwisu może liczyć na indywidualną i profesjonalną obsługę w zakresie wyposażenia, a także fachowe doradztwo i pomoc przy projektowaniu swojego wnętrza