Dekoracje okienne – modne, wyjątkowe i ponadczasowe

dekoracje okienne z szarej tkaniny w salonie
Studio Tkanin Anna Bułło. Firma, która od zewnątrz wydawałaby się niczym nowym, zaskakuje pod wieloma względami.

Jakość, różnorodność, ale przede wszystkim atmosfera towarzysząca tworzeniu pięknych zasłon, rolet, firan i wielu innych. Wszystkie te elementy tworzą miejsce, które zachęca samo w sobie do wejścia, zobaczenia i wykorzystania usług, które niezaprzeczalnie są najwyższej jakości.

Kilka słów o Studiu Tkanin

dekoracje okienne w formie rolet w salonie

Studio to zostało założone przez pasjonatkę wystroju wnętrz Annę Bułło. Nie tylko udało jej się zbudować firmę jak i zespół od zera, ale równocześnie zaufanie wśród nowych klientów, a tym samym zyskanie stałych. Przy jej boku pracuje niezastąpiona Pani Alicja, której fach i doświadczenie nie ma sobie równych tworząc niemal artystyczne elementy wnętrza z różnorodnych tkanin.

dekoracje okienne z tkaniny we wzór heksagonalny

Obok Pani Ali, przy maszynie do szycia, pracuje Pani Basia. Nie dość, że jest osobą o najcieplejszym sercu, to ręce jej potrafią stworzyć dodatki wnętrz, które zadowolą każdego. A dopełnieniem tego niemalże rodzinnego zespołu jest Pani Gosia, prawa ręka Pani Ani. Projektantka wnętrz, a tym samym zajmująca się sprzedażą i kontaktem z klientami.


dekoracje okienne w formie rolet

Piękne rolety

do swojego salonu


OFERTA 

dekoracje okienne w formie rolet w sypialni

Usługi Studia Tkanin w doborze dekoracji okiennych zaczynają się od pomiarów. Przy tej okazji, zaczynają się tworzyć pomysły – każde wnętrze i każdy jego kształt czy wystrój wymagają czegoś innego. Dlatego fachowa pomoc w dobraniu idealnych dodatków, które stworzą piękną całość jest kluczowa i jest podstawą w pracy Pani Anny.

Następnie zaczyna się dogłębny plan, wybór tkanin, propozycje i szkic całości. To wszystko tworzone poprzez uwzględnienie potrzeb i pomysłów samych klientów. Kolejnym krokiem jest szycie i montaż, wszystko dokonane rękoma drużyny Studia. 

RODZAJE DEKORACJI OKIENNYCH

dekoracje okienne z miętowej wzorzystej tkaniny w sypialni

Sądzę, że najbardziej efektywne są wzorzyste zasłony, firany oraz kolorowe rolety. Niesamowity wygląd okna to zasługa odpowiednio dobranych, barwnych tkanin. Które dekoracje okienne według mnie są modne i ponadczasowe?  Firma ta oferuje wiele krojów i wzorów, tkanin i faktur, kolorów i kształtów, ale przede wszystkim ogromną ilość projektów. Poprzez zasłony, firany do rolet austriackich czy rzymskich.

Na tym nie koniec- oferta obejmuje nawet poduszki, obrusy czy narzuty, ośmieliłabym się nawet na stwierdzenie, że wszystko, co wymaga materiału, nie jest niemożliwe dla Pani Ali i Pani Basi. A poprzez wszystkie te dzieła, dostępne są również elementy, bez których dekoracje okienne nie byłyby dopełnione – mam na myśli szyny, karnisze, a nawet systemy elektryczne czy podpięcia dekoracyjne. To wszystko w jednym i tym samym miejscu.


dekoracje okienne z tkaniny w naturalnych barwach w salonie

Wymarzone zasłony

możesz zaprojektować


Starałam się w tym tekście przekazać jak najwięcej informacji na temat oferty tej firmy. Wszystko znajdziesz na stronie Studio Tkanin.

Przytulny klimat w Twoim domu pomogą Ci zbudować również listwy podłogowe, a nawet sufitowe. 🙂 W moim tekście TUTAJ, znajdziesz wszelkie niezbędne informacje.

Napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Nowoczesne meble — komfort i estetyka, które pokochają Twoje wnętrza
Nowoczesne meble i dodatki muszą spełniać jeszcze kilka warunków, by móc się...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *