Dekoracje ścienne TD ART

Dekoracje ścienne TD ART - kilka słów o nas i naszej pracy

Jesteśmy malutką, bo dwuosobową firmą ze Śląska, w której skład wchodzą Klaudia i Tomasz– małżeństwo. Naszą pasją jest tworzenie dekoracji do Państwa wnętrz. Klaudia zajmuje się lekkimi dekoracjami ściennymi, Tomasz z kolei uwielbia pracować ze stalą i drewnem. Jego specjalnością są lampy, meble i dodatki w stylu loftowym. Tym wszystkim co potrafimy stworzyć z pomocą państwa pomysłów chcemy się z Wami podzielić. Nie jest to masowa produkcja, dzięki czemu masz gwarancję niepowtarzalnej i nietuzinkowej dekoracji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się zapewnić miłą i sprawną obsługę.

Dekoracje ścienne TD ART - indywidualne zamówienia

Realizujemy również indywidualne zamówienia. Marzy Ci się na ścianę coś spoza oferty?
Chcesz udekorować pokój dziecka jego ulubioną postacią z bajki? Masz ochotę wręczyć komuś na prezent podobiznę jego psa albo ukochany motyw zwierzęcy? Napisz do nas z inspiracją, a my postaramy się sprostać zadaniu. Prowadzisz własną firmę? Również podejmiemy się wykonania logo Twojej firmy. Większość naszych dekorów powstaje właśnie na wasze indywidualne prośby.

Dekoracje ścienne TD ART - jak powstają nasze dekoracje?

Dekoracje powstają pod indywidualne zamówienie w naszej pracowni. Do ich stworzenia potrzebujemy kilka dni roboczych.
Wykonane z płyty MDF o grubości 6mm– jest to już sztywna i stabilna grubość. Wzór wycinany jest przy użyciu lasera, co pozwala na uzyskanie najdrobniejszych szczegółów oraz gładkich, nieposzarpanych krawędzi. Malowane wodorozcieńczalną farbą do drewna posiadającą Rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego- dzięki czemu dekory są bezpieczne dla Ciebie i dla Twojego dziecka.

Dekoracje ścienne TD ART - dostępne wzory

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo szeroki wybór dekoracji ażurowych.
Posiadamy dekoracje z motywami: kuchennymi, zwierzęcymi, roślinnymi oraz religijnymi. W motywach zwierzęcych znajdują się między innymi geometryczne delfiny, jaskółki, jelenie, konie ale również zwierzęta domowe takie jak psy i koty. Do kuchni jak i lokali gastronomicznych polecamy dekoracje filiżanka z kawą oraz kieliszki Martini.
Obwiedź naszą stronę i koniecznie zapoznaj się z całością naszego szerokiego asortymentu.

td-art-wilk
twarze-drzewo
liscie-roslin-monstera
ozdoba-do-kuchni
sukulenty
td-art-gory-sypialnia