Dekoracyjne panele imitujące drewno, czyli dobry pomysł na elewację

Drewno to wdzięczny, szlachetny materiał, uwielbiany przez fanów ponadczasowego designu. Jednak jego pielęgnacja jest czasochłonna i nie należy do najtańszych. Nieodpowiednio konserwowane traci swoją trwałość generując kolejne koszty. DS-PRO, producent paneli elewacyjnych drewnopodobnych DEKORDESKA ma na to sposób.

Z tego artykułu dowiesz się:

– jakie zalety mają drewnopodobne panele DEKORDESKA?
– jakie panele są dostępne w ofercie?
– czy montaż tych paneli jest łatwy?

Piękno drewna, jakość kompozytu

Drewniane elewacje wyglądają spektakularnie. Nadają budynkom nowoczesnego charakteru połączonego z ciepłym, klasycznym klimatem. Jednak narażanie tego naturalnego surowca na zmienne czynniki atmosferyczne często kończy się kosztowymi pracami naprawczymi. DEKORDESKA jest doskonałą synergią estetyki do złudzenia przypominającej ten materiał i trwałości, jakiej nie gwarantuje drewno. Panele są wykonane z wysokiej jakości kompozytu, na który składają się: polistryen, masa akrylowa i siatka z włókna szklanego. Cechuje się długą żywotnością i odpornością na bodźce pogodowe.

To efektowny sposób na zmianę wyglądu zarówno budynku mieszkalnego, jak i biurowca czy restauracji. Doskonale odwzorowana faktura drewna i różnorodność odcieni gwarantują, że dostosujesz panele do swojej wizji estetycznej. Minimalistycznie, nowocześnie, tradycyjnie — dom może prezentować się na różne sposoby, by oddawać charakter mieszkańców i eksponować ich wyrafinowany gust.

Wybierz idealną DEKORDESKĘ

Wolisz ciemne czy jasne drewno? W modernistycznym klimacie czy w modnym nurcie retro? DS-PRO proponuje panele w różnych kolorach, by móc bez problemu stworzyć z ich pomocą niepowtarzalną elewację, która wpisze się w twoje potrzeby i preferencje. Na stronie www.dekordeska.pl czekają między innymi ciepłe odcienie, jak dąb węgierski, czy sosna górska. Wśród jasnych barw królują jesion i oliwka bielona. A może jesteś fanem stylowego efektu starego drewna? Jeśli nie masz pewności, która decyzja jest najlepsza, skontaktuj się z obsługą, która w profesjonalny i kompleksowy sposób pomoże ci w wyborze.

DEKORDESKI występują w trzech różnych dekorach. Poznaj je wszystkie.

  • DEKOR-DD01 SLIM ma szerokość 9 cm i cechuje się głęboko żłobionym wzorem, w którym zdecydowanymi akcentami są dobrze widoczne słoje i sęki. Panel świetnie nawiązuje do wyżej wspomnianego starego drewna o przytulnym charakterze.
  • DEKOR-DD02 SLIM+ jest subtelniejszym panelem o naturalnym wyglądzie. Idealny do nowoczesnych budynków, gdzie liczą się proste formy. Z jego pomocą udekorujesz zarówno duże powierzchnie, jak i wybrane fragmenty ścian, zawsze ze zjawiskowym efektem.
  • DEKOR-DD03 WIDE mają pokaźną szerokość 18 cm. Świetnie prezentują się jako wieloformatowe ozdoby, a ich montaż jest szybki i łatwy.

DEKORDESKA

Produkcja dekoracyjnych profili elewacyjnych.

Jak przebiega montaż DEKORDESKI?

Marka udostępnia na swojej stronie jasną, czytelną instrukcję wzbogaconą o zdjęcia. Krok po kroku przeprowadzi cię przez proces montażu, aby elewacja pozostała trwała przez wiele lat. DEKORDESKI są bardzo lekkie, co docenisz podczas mocowania ich na ścianach. Potrzebujesz jedynie dobrej jakości kleju EBX-1C. Następnie należy odczekać dobę, by rozpocząć malowanie lazurą imitującą wybrany przez ciebie kolor drewna. Brzmi prosto i przyjemnie? Bo taki właśnie jest montaż paneli drewnopodobnych.

Jak widzisz, nie musisz rezygnować z ponadczasowego piękna drewna, by stworzyć solidną, estetyczną elewację. DEKORDESKA nie tylko łączy zalety tego eleganckiego materiału, ale jest też pozbawiona jego wad. Drewnopodobne panele elewacyjne możesz zamówić już dziś, by w krótkim czasie zyskać odnowiony budynek w stylu, jaki lubisz najbardziej.

 

Napisany przez
Więcej od Julia
Manufaktura Parkietu
Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji wyjątkowych podłóg drewnianych.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *