Dekoratornia Nakło

dekoratornia-firany-biale-czerowne

Dekoratornia — co znajdziesz w ofercie?

Dekoratornia jest miejscem, które powinien poznać każdy fan łączenia designu z funkcjonalnością. To eksperci specjalizujący się w dekoracji okien, a każdy miłośnik pięknych wnętrz wie, jak ważna jest ich oprawa. Załoga Dekoratorni kompleksowo podchodzi do realizacji zleceń. Przede wszystkim tworzy dekoracje okienne, ale podejmuje się też aranżacji sal, stołów i krzeseł na ważne uroczystości.

Dekoratornia — wszystko, czego potrzebują okna

Co konkretnego znajduje się w ich ofercie? To między innymi ponadczasowe firany, które możesz wybrać z gotowych wzorów lub zapytać o ich wykonanie według twojego pomysłu. W asortymencie czekają również rolety, karnisze oraz szyny PCV. Z kolei obszerny katalog tkanin zasłonowych gwarantuje, że każdy znajdzie w nim propozycje pasującą do stylu panującego w jego domu lub mieszkaniu. Lubisz dopinać wszystko na ostatni guzik? Świetnie się składa, bo Dekoratornia przedstawi ci możliwości doboru akcesoriów, takich jak: klamry, klipsy i przelotki.

Dekoratornia — świat tekstyliów w jednym miejscu

Szukasz innych możliwości dekoracji wnętrz? Tutaj czekają przepiękne obrusy, które uświetnią każde rodzinne wydarzenie. Wybierz gotowy model lub poproś o stworzenie personalizowanego obrusu. A może pora na nowy dywan bądź chodnik? Ich również nie brakuje w bogatej ofercie Dekoratorni.
Zakupu wszystkich produktów i usług możesz dokonać zarówno zdalnie, kontaktując się telefonicznie lub mailowo, jak i osobiście, odwiedzając urocze Nakło.

dekoratornia-firany-biale-do-salonu
dekoratornia-firany-biale-zielone
dekoratornia-firany-biale
dekoratornia3