DEKORDESKA

dekor-deska-krakow

DEKORDESKA - poznaj nas bliżej

Specjalizujemy się w produkcji dekoracyjnych profili elewacyjnych. Nasze produkty są wykorzystywane przy realizacjach zarówno obiektów mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. Posiadamy właściwe badania i aprobaty dopuszczające nasz wyrób w obrocie materiałami budowlanymi zgodnie z prawem. Proponujemy produkt, dający możliwość szlachetnego wykończenia budynku bądź wnętrza, materiałem wiernie imitującym drewno, zastępującym deskę elewacyjną.
Od konkurencji różni nas wszystko. Począwszy od procesu i technologii produkcji, certyfikowanej kontroli jakości, po wygląd końcowy i trwałość.

DEKORDESKA - jakie posiada zalety?

DEKORDESKA to produkt, dzięki któremu uzyskanie na elewacjach i wnętrzach efektu drewna jest niezwykle proste. Bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych montaży. Nasze drewnopodobne panele dekoracyjne to doskonały sposób na szybką zmianę wyglądu budynku, renowację lub dekorację ścian. Oferowana alternatywa deski elewacyjnej może być wykorzystana jako deskowanie częściowe lub całopowierzchniowe, w każdym przypadku bardzo dobrze komponując się, zarówno w nowoczesnej, jak i stylowej architekturze, na fasadzie budynku i we wnętrzu.
Nadaje się także do wykonywania imitacji ściany szkieletowej tzw. mur pruski.

dekor-deska-dom-osiedle
dekordeska-budynek
dekor-deska-dom