Design24

design24 sofa

Design24 - nowoczesny design w Twoim zasięgu

W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór nowoczesnych mebli oferowanych przez producentów z Portugalii, Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Skandynawii. Uzupełnieniem naszej oferty są meble inspirowane ikonami światowego designu. Dzięki bardzo szerokiej ofercie będziesz w stanie kupić pięknie zaprojektowane meble i oświetlenie niezależnie od budżetu, który posiadasz.

Salon w Poznaniu, klienci z całej Polski

Wszystkich klientów chętnie gościmy w naszym salonie sprzedaży w Poznaniu. Jednak dzięki możliwości zdalnej współpracy realizujemy projekty wyposażenia wnętrz w całej Polsce. Jeśli jesteś z Poznania, koniecznie nas odwiedź. Jeśli mieszkasz poza nim, zadzwoń i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc wyposażyć wnętrze

Design24 - meble na wymiar

Oferujemy również wykonanie mebli na wymiar. W końcu to meble muszą być dopasowane do wielkości wnętrza, a nie na odwrót. Dysponujemy zapleczem technicznym, które pozwala na produkcję niestandardowych mebli zarówno dla klientów indywidualnych (zabudowy kuchenne, sypialnie, garderoby, sofy, stoły itp.), jak również firm (sklepów, hoteli, restauracji, kawiarni, banków).

design24 drewniany stół
design24 granatowy fotel z podnóżkiem
design24 stół z czarnymi krzesłami
design24 czarny stół