Deski Tarasowe

deska-imitujaca-lite-drewno

Deski Tarasowe — oferujemy profesjonalne doradztwo

Sami budowaliśmy i wykańczaliśmy swoje domy. Wiemy jak trudno jest dzisiaj o dobrego fachowca i ile wysiłku wymaga dopilnowanie spraw związanych z budową. Dlatego właśnie postanowiliśmy wspólnie stworzyć firmę pomagającą w planowaniu, projektowaniu i realizacji przydomowych tarasów. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie prac, od zaplanowania i zaprojektowania, przez wybór odpowiedniego rozwiązania, kontrolę wydatków aż do terminowego wykonania.

Deski Tarasowe — dbamy o środowisko naturalne

Wszyscy jesteśmy konsumentami, a nasze decyzje wpływają na kształt środowiska. Jeżeli jesteście zdecydowani na deski tarasowe z drewna egzotycznego, zapewniamy wam możliwość wyboru dostaw tego drewna z certyfikowanych źródeł. Dzięki temu mamy pewność, że kupujemy drewno pozyskane w legalny sposób i nie wspieramy rabunkowej wycinki lasów oraz nieludzkich warunków pracy panujących w wielu krajach Azji i Ameryki Południowej. Jeżeli szczególnie zależy wam na sprawach globalnego ocieplenia, wybierajcie deski na taras z rodzimych gatunków europejskich. W ten sposób nie tylko pozytywnie wpływamy na gospodarkę naszego regionu, ale również zmniejszamy wpływ na środowisko ograniczając do minimum transport drewna na duże odległości.

Deski Tarasowe — wspieramy europejską gospodarkę

Polska leży w sercu Europy, a my naszymi decyzjami wpływamy na rozwój gospodarki. Wiemy, że to od nas wiele zależy.
Dlatego świadomie wybieramy wyłącznie europejskich dostawców zarówno drewna, jak i materiałów kompozytowych, którzy swoją produkcję mają zlokalizowaną w Europie i spełniają wszelkie wymogi dotyczące ochrony środowiska, a jednocześnie zapewniają zrównoważony rozwój naszego regionu.

Deski Tarasowe — oferujemy kompleksowe usługi pielęgnacji i serwisowania tarasów

Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatne usługi serwisowe w ramach 2-letniego pakietu serwisowego w okresie gwarancji.
Dodatkowo oferujemy rozszerzone usługi pielęgnacyjne do 5 lat. Stosujemy specjalistyczne narzędzia i środki do mycia, konserwacji oraz naprawy desek tarasowych. Brakuje Wam czasu na pielęgnację i czyszczenie tarasu? Skorzystajcie z naszych profesjonalnych usług pielęgnacji i utrzymania desek tarasowych. Wasz taras jest zniszczony? Pomagamy przy starych i nieodpowiednio konserwowanych tarasach. Skontaktuj się z nami i umów wizytę serwisową.

deski-tarasowe-taras-drewno-deski-szare
deski-tarasowe-taras-drewno-deski
deski-tarasowe-taras-drewninay
deskitarasowe-taras
deskitarasowe-balkon-blok-drewniana-podloga-na-balkonie