Dlaczego warto zdecydować się na lamele ścienne?

Szukając inspiracji na urządzenie ścian w nowoczesnym stylu, pozbawionym rutyny, od razu nasuwają mi się na myśl lamele ścienne.
Szukając inspiracji na urządzenie ścian w nowoczesnym stylu, pozbawionym rutyny, od razu nasuwają mi się na myśl lamele ścienne.
Szukając inspiracji na urządzenie ścian w nowoczesnym stylu, pozbawionym rutyny, od razu nasuwają mi się na myśl właśnie one.

Lamele ścienne to pionowe listwy, które odmienią wnętrze pomieszczeń w twoim domu. Są oryginalne, stylowe i bardzo wyraziste. Potrafią stworzyć niezwykle domowy klimat, dzięki pięknie wyeksponowanej na każdej lameli, fakturze drewna.

Lamele ścienne Newram

Świetnie sprawdzą się jako dekoracja wnętrz domowych, jak i biurowych. Listwy nadają się do samodzielnego montażu, pionowego oraz poziomego, przy wykańczaniu ścian oraz sufitów. Ponadto wyciszają i  wygłuszają  pomieszczenia. Dużo funkcji jak na coś, co miało być pozornie tylko ozdobą, prawda? 🙂


lamele

Lamele

cenionej firmy Newram


Lamele Newram znalazły uznanie zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i dekoratorów. Skradły serca projektantów, a nawet sklepów budowlanych i tych z wyposażeniem, gdyż są produktami najwyższej jakości. A na to przecież stawiamy zawsze.

Zalety lameli ściennych

lamele ścienne

Na pewno warto się na nie zdecydować? Jako, że sama lubię proste odpowiedzi, bez niepotrzebnego lania wody, tobie też przedstawiam konkrety:

  • lamele są doskonałą imitacją drewna, 
  • dają możliwość pionowego i poziomego montażu, 
  • podkreślają charakter pomieszczeń, 
  • są szczegółowo i dokładne wykonane, 
  • można je zastosować jako element dekoracyjny do ścian bądź sufitów w biurach, hotelach, mieszkaniach i restauracjach

Ciekawy sposób na aranżację wnętrz

lamele ścienne

Niepowtarzalny charakter aranżacji wnętrz, dzięki lamelom ściennym, zebrał pokaźne grono wielbicieli. Te drewnopochodne panele są dla mnie materiałem ponadczasowym, świetnie dopasowującym się do aranżacji wnętrz w każdym stylu. Możesz je dobrać wedle osobistych preferencji. Spełnią wymagania wszystkich klientów, nawet tych najbardziej wymagających, dzięki wysokiej jakości ich wykonania. 


Lamele

pasujące do każdego wnętrza


Lamele ścienne idealnie odnajdą się w każdym stylu, zarówno eleganckim, nowoczesnym czy rustykalnym. W lofcie sprawdzą się te w kolorze dębu połączonego z ciemnymi ścianami. Z kolei  barwa okleiny jest dopasowywana do innych mebli w pomieszczeniu, np. dębowego stolika kawowego tudzież regału. Niepowtarzalny charakter pokoju uzyskasz poprzez zestawienie lameli ściennych z cegłą lub betonem. Zaręczam ci, że będą ze sobą idealnie kontrastować 🙂

Podsumowanie

lamele ścienne

Powszechnie wiadomo, że lamele ścienne znane są ze świetnych właściwości akustycznych. Nie tylko przewodzą dźwięki, ale i pochłaniają niepożądane bodźce. Dlatego polecam ich zamontowanie na ścianie z telewizorem, gdzie idealnie się sprawdza. Niewątpliwym atutem jest elegancka, stylowa prezencja i ukrycie nieestetycznie wyglądających kabli.

Musisz wiedzieć, że lamele ścienne, oprócz ścian, można montować jako dekorację sufitu bądź stworzyć z nich ściankę działową. Taka aranżacja nada wnętrzu ciepła, atrakcyjnego wyglądu oraz wzbogaci surowe wnętrze. Uważam, że ścianki działowe z lameli bardzo dobrze sprawdzą się w salonie z aneksem kuchennym. Oddzielą część wypoczynkową od kuchennej, a przy tym wcale nie spowodują optycznego zmniejszenia pomieszczeń. TUTAJ poznasz wszystkie możliwości, jakie oferuje wspomniana pzeze mnie firma Newram 🙂

A skoro była mowa o ścianie, to czas na podłogę. TUTAJ dowiesz się, czy panele wodoodporne to dobry wybór.

Napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Kolorowa umywalka nablatowa idealna do łazienki
Urządzasz łazienkę i szukasz umywalki, która będzie nie tylko designerska, ale i...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *