Dom w kratkę

dom-w-kratke-naklejki

Dom w kratkę – czym się zajmujemy?

Dom w kratkę to manufaktura, w której robimy wszystko to, czego potrzebują Twoje dzieła i Twoje produkty.
By nosiły swoją nazwę dumnie za pomocą metek, guzików, taśm. Dom w kratkę to także zagłębie wszelkich przydasiów,
w które opakujesz to, co cenne dla Twoich najbliższych i klientów. Pudełka, sznurki, agrafki, etykiety, wstążki, torby, długo by wyliczać… Wszystko czego potrzebujesz, by Twoje rękodzieło zyskało oryginalną oprawę.

Dom w kratkę – naklejki z papieru Eko

Naklejki i etykiety z papieru EKO kraft mogą przydać się jako element dekoracyjny do opakowań i przesyłek.
Posiadają szeroki wachlarz zastosowania, możemy ozdobić nimi etykiety, które przyczepiamy do ubrań i zabawek, wykorzystać przy dekoracyjnym pakowaniu prezentów i produktów. Naklejki ekologiczne to rozwiązanie, po które z chęcią sięgają na przykład właściciele małych manufaktur. Koniecznie sprawdź oferowane przez nas naklejki HANDMADE i udekoruj swoje ręcznie wykonane prace.

Dom w kratkę – taśmy i metki na indywidualne zamówienie

Twoje rękodzieło z pewnością potrzebuje indywidualnej oprawy, u nas znajdziesz duży wybór metek, na których wydrukujemy Twoje logo lub nazwę. Wykonujemy metki na taśmach bawełnianych, rypsowych i satynowych, a także metki cięte, na których możesz umieścić logo w kolorze srebrnym lub złotym. Oprócz tego, metki z ekoskóry – sprawdź koniecznie kolory i rodzaje. Jeśli cenisz styl zbliżony do natury, wypróbuj metki z washpapy – ten papier do prania świetnie sprawdza się w rękodziele.
Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami, podpowiemy, co najlepiej sprawdzi się dla Twojej marki.

dom-w-kratke-eko-metki
dom-w-kratke-serca
dom-w-kratke-twoje-logo