Domowy Kącik

akcesoria-dekoracje

Domowy Kącik - kilka słów o firmie

Choć większość z nas nie zwraca uwagi na dodatki i akcesoria do dekoracji wnętrz, to jednak właśnie one sprawiają, że nasz dom nabiera indywidualnego charakteru i niepowtarzalnego klimatu. Sklep internetowy Domowy Kącik to miejsce, które pomoże Ci okiełznać przestrzeń Twojego domu lub mieszkania i sprawić, że Twój dom stanie się Twoim ulubionym miejscem na ziemi. Oferta sklepu internetowego Domowy Kącik obfituje w produkty pochodzące od znanych marek takich jak Mondex, Ambition, Bormioli oraz wielu innych, których projekty wyróżniają się elegancją i niepowtarzalnym projektem. Poznaj magiczny świat dodatków i dekoracji Domowego Kącika i spraw, że pokochasz swoje wnętrza.

Domowy Kącik - oferta wyposażenia do jadalni

Jadalnia to bardzo wyjątkowe miejsce w każdym domu – przecież to tutaj spotykamy się całą rodziną, by wspólnie spędzać czas w czasie posiłków. To także miejsce, do którego zapeszamy odwiedzających nas gości. Jadalnia musi być zatem miejscem o bardzo wyjątkowym charakterze – funkcjonalna, by każdy czuł się swobodnie, a także bardzo elegancka, abyśmy zawsze odczuwali podniosłość wspólnie spędzanych chwil. Jak zatem urządzić idealną jadalnię? Przede wszystkim musi się tu znajdować obszerny stół przykryty pięknym obrusem lub bieżnikiem. Pozwala nam on poczuć, że każdy posiłek to święto. Na stole ustawmy wystawną porcelanę – jedząc na niej poczujemy, że nawet najprostszy posiłek będzie smakował jak wykwintne danie z renomowanej restauracji. Obok starannie wybranych naczyń powinny znajdować się wysokiej jakości sztućce stołowe. Te wszystkie akcesoria możecie bez problemu znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Domowy Kącik - oferta wyposażenia do kuchni

Sercem każdego domu jest obszerna kuchnia. Wspólne gotowanie to czas dla najbliższych, więc musi być jak najbardziej przyjemny.
By czuć się swobodnie i mieć możliwość przyrządzania najsmaczniejszych posiłków, warto odpowiednio i stylowo wyposażyć swoją kuchnię. Od czego zacząć? Na przykład od eleganckiego chlebaka – ten drobny przedmiot może być prawdziwą ozdobą i największą dekoracją kuchni. Może być utrzymany w stylu klasycznym, nowoczesnym lub retro – wszystko zależy od naszego gustu.
Do eleganckiego chlebaka można dobrać odpowiednie pojemniki na artykuły sypkie – pozwolą przechować produkty, których używamy na co dzień w czasie gotowania. Całości dopełni wyjątkowy czajnik oraz komplet kubków w podobnym stylu.
W urządzaniu kuchni najważniejszy jest dobór odpowiednich garnków i patelni – zapewniamy, że w naszym sklepie internetowym znajdziecie asortyment najlepszej jakości.
I co? Widzicie, jak pięknie urządziliście swoją kuchnię?

szklanka-colorful
domowy-kacik-kubek
domowy-kacik-czajnik-modern
domowy-kacik-cukiernica
  • "Domowy Kącik" Centrum Handlowe FEMAR Marek Fejdasz
  • Dydnia 217B
  • 36-204 Dydnia
  • Zamówienia: tel. 505 346 740
  • Współpraca: tel. 514 214 410
  • sklep@domowykacik.pl