Drążki prysznicowe, które odmienią twoją łazienkę

zasłona prysznicowa w kolorowe kwiaty
Szukasz pomysłu, jak urządzić łazienkę niewielkim kosztem? Uważasz, że nie obejdzie się bez drogiej kabiny prysznicowej? I tu cię miło zaskoczę!

Firma Sasko zajmująca się produkcją drążków do zasłon prysznicowych proponuje świetne rozwiązanie, które także osobiście polecam. A mianowicie: zamontowanie w łazience zasłony prysznicowej na drążkach. Pasuje zarówno w wannie, jak i przy prysznicu/brodziku. A dodatkowo jest dużo tańszym rozwiązaniem niż kabina prysznicowa. Co warto wiedzieć o drążkach prysznicowych? Jakie są ich zalety? 

Innowacyjne drążki prysznicowe Sasko i ich rodzaje

czarny drążek na zasłonę prysznicową

Prysznic w łazience to podstawa. Ale żeby dobrze go zaaranżować niedużym kosztem to nie lada wyzwanie. Na szczęście firma Sasko posiada w swojej ofercie ponad 200 rozmiarów drążków do prysznica i wanny o różnych kształtach, które wyróżniają się innowacyjnością. Zasłony na drążkach posiadają także szereg innych zalet, a dokładniej:

 • doskonałe rozwiązanie zarówno w mieszkaniach, hotelach i innych obiektach użytku publicznego;
 • idealna opcja dla osób wymagających, lubiących porządek oraz czystość, gdyż zasłona prysznicowa na drążku jest łatwa w utrzymaniu czystości. A co ważniejsze – zajmuje to tylko chwilkę w przeciwieństwie do czyszczenia kabin prysznicowych, które pochłaniają wiele czasu;
 • konstrukcja umożliwia zaciągnięcie zasłony na ścianę boczną, zabezpieczając w ten sposób narożnik przed wydostawaniem się wody.
 • stabilny i trwały system mocowania, który nie potrzebuje podwieszenia sufitowego. Drążek będzie spełniał swoją rolę przez wiele lat bez regulacji oraz jakichkolwiek poprawek, a dodatkowo zapewni bezkolizyjne przesuwanie zasłonki;
 • tańsze rozwiązanie niż kabina prysznicowa, ponieważ można je montować przy prysznicu, jak i wannie;
 • wykonanie z materiałów najwyższej jakości. Drążki są odporne na korozję;
 • zasłona na drążkach nie tylko chroni łazienkę przed wodą, ale jest także elementem dekoracyjnym.

zasłona prysznicowa

Drążki

oraz zasłony


Jakie rodzaje drążków znajdziesz w ofercie firmy Sasko?

 1. Kątowe do zasłony prysznicowej do wanny.
 2. Łukowe do zasłony prysznicowej do wanny asymetrycznej. 
 3. Kątowe do zasłony prysznicowej do brodzika. 
 4. Łukowe do zasłony prysznicowej do brodzika. 
 5. Łukowe do zasłony prysznicowej do brodzika asymetrycznego
drążek na zasłonę prysznicową czarny

Zasłony prysznicowe od firmy Sasko

drążek na zasłonę prysznicową biały

Kabina prysznicowa choć modna i ekskluzywna to jednak droga. Z kolei drążki prysznicowe to rozwiązanie ekonomiczne, praktyczne i o dużych możliwościach aranżacyjnych. W połączeniu z odpowiednio kolorystyczną zasłoną dopasują się do każdego wnętrza. I tu także firma Sasko ma coś godnego uwagi – kolorowe, tekstylne zasłony prysznicowe oraz zasłony prysznicowe transparentne 3D. Pierwsze z nich wyróżniają się wieloma zaletami:

 • bogactwem wzorów i kolorów. Piękne formy dekoracyjne, graficzne i użytkowe. Mnie najbardziej spodobała się zasłona o motywie niebieskiej kropli. Swoim wyglądem przypomina spadające krople wody. W firmie Sasko dostępne są różne grafiki, spośród których ty także znajdziesz idealną dla siebie;
 • możliwością prania w 40 stopniach, a po wysuszeniu także prasowania;
 • różną długością, dzięki czemu można je łatwo dopasować do wymiarów drążka czy położenia wanny tudzież brodzika;
 • schludnym wyglądem nawet po długim okresie używania i w trudnych warunkach;
 • wykonaniem zgodnie z innowacyjną technologią przetwarzania wszelkich materiałów tekstylnych;
 • użytkowaniem nie tylko w mieszkaniach oraz domach, ale i noclegowniach czy łazienkach szkolnych.

zasłona prysznicowa

Drążki

oraz zasłony prysznicowe


Z kolei drugie z nich – zasłony prysznicowe transparentne 3D są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska – wykonane z tworzywa sztucznego 100% EVA. Odznaczają się połyskującą płaszczyzną, trójwymiarową. Gwarantuje, że zapewni twojej łazience wspaniałe efekty wizualne. W dodatku jest wodoodporna, a także łatwa w czyszczeniu oraz pielęgnacji, dzięki czemu przez długi czas będzie mógł się cieszyć jej nienagannym wyglądem. 

drążek na zasłonę prysznicową biały

Starałam się przekazać Ci jak najwięcej informacji w przystępny sposób, ale najlepiej jak sprawdzisz sam pełną ofertę Sasko.

Jeżeli właśnie szykujesz się do remontu łazienki, to z pewnością mój tekst, który znajdziesz TUTAJ pomoże Ci w projektowaniu. 🙂

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Minimalistyczna łazienka – trend, który trwa
Minimalizm w łazience to styl, gdzie unika się nadmiaru i przepychu na...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *