DREWLUX

drewlux-dom

DREWLUX - kilka słów o marce

DREWLUX jest polską firmą działającą na rynku krajowym oraz zagranicznym niezmiennie już od ponad ćwierć wieku, dokładnie od 1990 roku. Jesteśmy producentem funkcjonalnych, nowoczesnych oraz estetycznych drzwi z drewna litego do biur, mieszkań, zakładów pracy i urzędów. Wyroby nasze cechuje elegancja wykończenia, szeroka gama kolorów oraz nowoczesna technologia lakierowania. Zrealizujemy każdy projekt drewnianych drzwi na wymiar, od pomysłu i wyboru, poprzez realizację, na samym montażu zaś kończąc. Ograniczyć może nas jedynie wyobraźnia.

DREWLUX - nasza oferta dzrzwi

Wykonujemy drzwi zewnętrzne o grubości 88mm, 68mm, 56mm z drewna sosnowego, dębowego i meranti. W cenę naszych drzwi wliczone są dwa zamkami oraz klamki. Drzwi wykonujemy w szerokiej gamie kolorów RAL. Dopłata do drzwi wykonanych z dębu lub meranti +30%. Drzwi wewnętrzne wykonujemy skrzydła o grubości 44mm z drewna sosnowego, dębowego oraz meranti. W cenę naszych skrzydeł wliczony jest zamek wewnętrzny, klamki dodatkowo w ofercie. Drzwi wykonujemy w szerokiej gamie kolorów RAL. Dopłata do drzwi wykonanych z dębu lub meranti +30%.
Ciągły nadzór kadry technicznej oraz właściciela firmy w procesie produkcji zapewnia wysoką jakość wyrobów. Nowoczesny park maszynowy, wyspecjalizowana i profesjonalna załoga sprosta każdemu zamówieniu, które można wykonać z drewna. Zrealizujemy każdy projekt drzwi, okna i schodów drewnianych.

drewlux-biale-drzwi
drewlux-drzwi-wejsciowe
drewlux-czarne-drzwi