Drewniana wanna, inna niż wszystkie

drewniana wanna
Drewniana wanna, inna niż wszystkie
Kto nie kocha drewna? Meble, dodatki i akcesoria z tego wdzięcznego materiału zalewają nasze domy... i dobrze! Drewno pięknie łączy przytulny klimat z modnym trendem inspirowanym naturą.

Co powiesz na to, by drewniane elementy zaprosić też do łazienki? I nie mówię tutaj o typowych dekoracjach jak lustro w ramie czy pojemnik na kosmetyki. Dzisiaj idziemy na całość! Gwoździem programu jest drewniana wanna. A czy to się tak da? Czy to przeciekać nie będzie? 😉 Spokojnie. Jestem nafaszerowana wiedzą od zaprzyjaźnionej firmy Beczka Polska i rozwieję wszystkie twoje ewentualne wątpliwości.

Z wkładem czy bez wkładu?

drewniana wanna

Możesz się zastanawiać, czym wypełnia się środek takiej wanny. Musi to być solidny materiał, bo woda z biegiem czasu potrafi uszkodzić delikatne produkty, a twoje pieniądze są wyrzucone w błoto. Poznaj wannę z wkładem akrylowym! Znasz go doskonale z innych urządzeń sanitarnych. Możesz samodzielnie wybrać jego kolor – biały lub kremowy, w zależności od twojej wizji łazienki.


drewniana wanna

Drewnianą wannę

z wkładem akrylowym


Wannę wyposaża się w pełen system przelewowy, więc w kontekście funkcjonalności niczym nie różni się od swojej tradycyjnej koleżanki. Jej wymiary to 150x78x70 cm, więc bez problemu wygodnie się w niej wyciągniesz popijając ulubiony napój. Nie wnikam jaki 😉
Jak więc widzisz, to świetna propozycja do łazienki. Jest trwała, szalenie designerska i komfortowa.

A teraz wchodzi ona!

drewniana wanna

Cała w drewnie! Ten rodzaj nie posiada akrylowego wkładu, ale absolutnie nie oznacza to, że ma tylko stać i ładnie wyglądać. Drewno użyte do jej wykonania jest impregnowane olejem lub lakierowane. Na pewno warto pamiętać, by poddawać ją regularnej konserwacji, by jak najdłużej cieszyć się oryginalną estetyką i wygodą.

drewniana wanna

Zwróć uwagę na obręcze okalające wanny od Beczki Polskiej. To stal nierdzewna, która w połączeniu z naturalnym drewnem tworzy ciekawą, nieszablonową konstrukcję. Możesz poprosić producenta o dołożenie regulacji śrubowej, jeśli potrzebujesz. Nasuwają ci się w tym momencie jakiekolwiek pytania? TUTAJ czeka sztab sympatycznych ekspertów, którzy odpowiedzą na każde zagadnienie. A jeżeli już wszystko wiesz, to idziemy dalej.

Wybierzmy się do sauny

drewniana wanna

Domowa sauna to coraz częstszy wybór Polaków. To taka namiastka luksusu, dająca nam chwile wytchnienia, relaksu, zapomnienia o problemach. Tutaj nie ma mowy o półśrodkach – wszystko musi być najwyższej jakości, wygodne i funkcjonalne. Tak jak drewniane balie od Beczki Polskiej. Ekologiczne rozwiązanie doceniają wszyscy, którzy kochają obcowanie z naturą.


Drewnianą balię

idealną do sauny


Drewno użyte do wykonania balii jest standardowo impregnowane na gorąco olejem. Co bardzo ważne – możesz wybrać gotową balię spośród tych proponowanych przez producenta, ale też sam podać interesujące cię wymiary. Wszystkie parametry są do ustalenia. Tak jak montaż dodatkowych półek, oparć albo schodków. Efekt końcowy zależy od ciebie, więc warto się dobrze zastanowić nad tym, jakie są twoje potrzeby,

Na koniec kilka słów o samym drewnie. Zarówno podczas zakupu wanny jak i balii, wyboru masz kilka gatunków. Są to między innymi olcha, modrzew, dąb lub egzotyczne iroko i kambala. TUTAJ czekają na ciebie wszystkie propozycje od Beczki Polskiej. Uważaj – strona wciąga tak samo, jak wygodna drewniana wanna 🙂

A TU przeczytasz o panelach wodoodpornych. To tak na wszelki wypadek, gdyby twoje pluskanie w wannie odbyło się poza kontrolą 😉

Napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Filiżanka Jenny Odeon i złota porcelana z kolekcji Black&White – klasyka w nowoczesnym wydaniu
Wbrew pozorom filiżanka do kawy czy porcelana do obiadu wcale nie musi...
Czytaj więcej
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *