Drewniany dom

domy drewniane glowne

Drewniany dom - możesz nam zaufać!

Imperium Vader Group jest firmą pochodzącą z Rudy Śląskiej ale działającą na terenie śląska i całej Polski, która zajmuje się kompleksowym stawianiem drewnianych domów oraz konstrukcji. Niestraszne nam sauny, altany, domki letniskowe czy całoroczne. Naszym atutem jest szybki czas realizacji, dokładność oraz starannie dobrane materiały. Naszą pracę łączymy z pasją, a przy tworzeniu konstrukcji ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Drewniany dom - gotowe domy do zamieszkania

Wykonujemy również zamówienia dla deweloperów chcących poszerzyć swój wachlarz nieruchomości o piękne, funkcjonalne i oszczędne domki letniskowe czy też domki całoroczne. W przypadku większych zamówień możemy dopasować naszą ofertę do Państwa wymagań.

Z nami nie musi się nikt obawiać, że jakieś elementy potrzebne do zamieszkania będzie trzeba wykonać samemu czy też zamawiać u innych wykonawców. Przygotujemy nieruchomość od A do B. Gdzie B to gotowy do zamieszkania dom.

Komplekowe inwestycje pod klucz

Nasze usługi nie kończą się tylko na wykonaniu domku całorocznego czy letniskowego. Zajmujemy się także przygotowaniem działki oraz jej wykończeniem. Przygotujemy wszystkie elementy działki pod klucz. Inwestujemy, także w nowe technologie jak odnawialne źródła energii albo ogrzewanie podłogowe.

Zastosowanie rozwiązań takich jak ogrzewanie podłogowe pozwala nam nie tylko zwiększyć estetykę wnętrz ale także oszczędzić na rachunkach. Używane przez nas rozwiązania mają bardzo dużą sprawność cieplną i pozwalają dogrzać do komfortowych temperatur każde pomieszczenie.