DrewnoRytm

bocian-z-drewna

DrewnoRytm - kilka słów o nas

Jesteśmy małą firmą, swoją działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Pracujemy i żyjemy na małej wsi na Mazurach.
Żyjemy w ścisłej symbiozie z przyrodą, która nas otacza. W DrewnoRytm zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna.
Wszystko co tworzymy staramy się tworzyć z poszanowaniem przyrody, dlatego do zdobienia naszych wyrobów używamy tylko sprawdzonych i bezpiecznych środków. Używamy wyłącznie wyselekcjonowanego drewna najwyższego gatunku, staranie wysuszonego, pozyskanego oczywiście z mazurskich lasów. Nasze produkty najczęściej powstają z takich gatunków drzew jak: brzoza, sosna, lipa, dąb, jesion oraz czeremcha. Wszystkie produkty powstają z pracy naszych rąk co czyni je wyjątkowymi i jedynymi w swoim rodzaju.

DrewnoRytm - realizujemy zamówienia specjalne

Współpracujemy również z innymi firmami, zarówno rodzimymi jak i zagranicznymi. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia produkcji części do większych projektów, ale też indywidualny pomysł klienta. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia galerii zamówień specjalnych produktów indywidualnych lub kontaktu w celu omówienia konkretnego zlecenia.

DrewnoRytm - ozdoby i dekoracje

W naszej ofercie znajdziesz ręcznie malowane i jedyne w swoim rodzaju dekoracje i ozdoby do domu lub mieszkania.
Od wieków w Polsce mówi się, że bociany są zwiastunem wiosny oraz kojarzą się z wszelkim dobrem. W naszym sklepie znajdziesz bociany wykonane z dbałością o każdy szczegół. Każdy ptak posiada swoją historię. Strugany ręcznie i zdobiony farbami ekologicznymi z atestem, może być oryginalnym upominkiem lub dekoracją domu czy ogrodu. Nasze Anielice wykonane są z drewna lipowego, rzeźbione i malowane ręcznie. Anielicę możemy postawić lub zawiesić. Każda Anielica zdobiona jest metodą decoupage, ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Dzięki dużej gamie ciekawych, niepowtarzalnych wzorów i kolorów są ozdobą każdego domu. Figurki koni również wykonujemy z drewna lipowego, malujemy ręcznie farbami akrylowymi. Mogą służyć nie tylko jako zabawka dla dziecka ale również bardzo gustownie zdobią witrynę ze szkłem. Dzięki dużej gamie kolorów i wzorów ucieszą oko najmłodszych jak również będą cenną ozdobą domu czy mieszkania.
Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu dekoracji na naszej stronie internetowej.

DrewnoRytm - zabawki drewniane

Samochody z drewna, które prezentujemy to rozwiązanie skierowane przede wszystkim do maluchów, jednak mogą umilić czas również dzieciom w starszym wieku. Nieskomplikowana forma i prosta budowa sprawiają, że dziecko uruchamia wyobraźnię i rozwija kreatywność. Co więcej, drewniane zabawki to idealne połączenie zabawy z ćwiczeniami koordynacji ruchowej i ćwiczeniami dłoni i palców. Ptaki pchacze dostępne w naszej ofercie wykonane są z drewna sosnowego i lipowego, malowane ręcznie farbami akrylowymi. W naszej ofercie posiadamy takie ptaki jak: pingwin, kaczka, gęś i pelikan.
Ptaki idealnie sprawdzą się podczas zabawy w domu jak i na zewnątrz. Przeznaczone dla maluchów stawiających pierwsze kroki i także dla tych bardziej doświadczonych.

DrewnoRytm - oferta produktów użytkowych

W naszej ofercie produktów użytkowych posiadamy: chusteczniki, serwetniki, szkatułki, skarbonki, stojaki na okulary, deski do serwowania oraz misy i miski do owoców. Misy płytkie drewniane urzekają swoim wdziękiem, starannością wykonania i ukrytą w swoich zakamarkach pasją rzeźbienia. Ręcznie wytoczone na tokarce, z dbałością o każdy szczegół. Szkatułki dostępne w naszej ofercie mogą okazać się idealnym pomysłem na prezent. Piękne i niepowtarzalne szkatułki drewniane ręcznie robione, zdobione techniką decoupage. Zachwycają swoją oryginalnością i dużą gamą kolorów. Ich delikatne barwy i przyciągające uwagę a wzory pozwalają ubarwić każde pomieszczenie. Natomiast deski do krojenia i serwowania to niezbędne kuchenne przybory, które przydadzą się podczas przygotowywania potraw – od tych najprostszych, aż po skomplikowane i wyrafinowane dania. Ich zastosowanie nie ogranicza się jednak wyłącznie do krojenia. Deska kuchenna to także modny i praktyczny sposób, aby wyeksponować danie i w ciekawej formie zaserwować je swoim gościom. Deski powstają z drewna dębowego, czeremchy, gruszy, klonu jak i z czereśni czy jabłoni.
Dzięki urozmaiconemu doborowi drewna, posiadają piękne kolory i fantazyjne słoje.

drewno-rytm-deski-do-krojenia
drewno-rytm-samochodziki
drewno-rytm-aniol
miska-do-owocow