DREWPŁYT

pila-do-drewna

Wykonujemy cięcie płyt meblowych

Dzięki optymalizacji cyfrowej oferujemy korzystne pozyskanie materiału. Wycinamy również elementy ze skosami, nutami pod HDF (plecy). Tarcze diamentowe, na których pracujemy zapewniają najwyższą jakość naszych produktów.

Dla Ciebie wytniemy elementy w technologii CNC

Możemy odwzorować dowolny kształt na podstawie dostarczonych elementów lub zdjęć. Wykonujemy zamówienia na podstawie plików elektronicznych takich jak dxf, dwg, ai, crv, eps, pdf.

DREWPŁYT — oklejamy krawędzie płyt meblowych

Okleiny ABS o grubości od 0,8 do 2 mm nakładana przy temperaturze ok. 180 st. Wszystkie oklejane krawędzie są wstępnie frezowane, dzięki czemu dostarczamy produkty bez zastrzeżeń. Oklejamy krawędzie proste i krzywoliniowe.

DREWPŁYT — sprawdź nasze płyty meblowe

Jakie konkretnie płyty oferujemy? To między innymi płyty laminowane, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Wysoka twardość ich powierzchni czyni je odpornymi na zadrapania, zarysowania oraz uderzenia. Laminaty są również odporne na warunki atmosferyczne, zwłaszcza na działanie wody, wilgoci i pary wodnej.

Z kolei płyty MDF to produkty drewnopodobne, powstałe w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w  warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. W ofercie mamy również sklejki, które można dość łatwo modelować, co pozwala na wytwarzanie kształtów przydatnych w meblarstwie. Proponujemy też płyty OSB, o ukierunkowanych wiórach płaskich. To produkty drzewne, składające się z prostokątnych płaskich wiórów, sprasowywanych metodą walcową na gorąco.

Znajdziesz u nas również płytę wiórową, czyli trójwarstwowe tworzywo drzewne o szlifowanej powierzchni, powstałe w wyniku sprasowania cząstek drewna przy zastosowaniu żywic mocznikowo-formaldehydowych. Ich powierzchnia charakteryzuje się niską chropowatością oraz dużą wytrzymałością na odrywanie powierzchni.

drewplyt-szklo
drewplyt-fronty-meblowe
drewplyt-blaty-kuchenne-plyty
drewplyt-blaty-kuchenne
  • Drewpłyt s.c. BJ Skalscy
  • ul. Białowiejska 1/3, 01-458 Warszawa
  • 22 664-24-58
  • 22 664-28-56
  • drewplyt@drewplyt.pl