Drzwi zewnętrzne aluminiowe Ł&K — czy to dobry wybór?

Jesteś obecnie na etapie poszukiwania drzwi zewnętrznych? Ofert na rynku jest mnóstwo, ale ja znalazłam świetną propozycję, prosto od cenionej firmy Ł&K. Zakup zewnętrznych drzwi aluminiowych u nich jest bardzo łatwy i daje ci możliwość personalizacji. Jak to możliwe?

Z tego artykułu dowiesz się:

Drzwi zewnętrzne aluminiowe — jakie mają zalety?

Drzwi wejściowe mają podstawową funkcję ochrony przed warunkami atmosferycznymi czy intruzami. Sprawiają, że czujemy się bezpiecznie w naszym domu. Warto więc wybrać drzwi stworzone z trwałego, niezawodnego materiału. Takim jest bezsprzecznie aluminium. Propozycje od Ł&K cechują się podwyższoną izolacją cieplną, co w moich oczach plasuje je w czołówce aluminiowych drzwi wejściowych.

 

Są dużo lżejsze od drzwi produkowanych na przykład ze stali i łatwiejsze w utrzymaniu od drewnianych. Nie trzeba poddawać ich czynnościom konserwacyjnym i pielęgnować. Ponadto aluminium jest wdzięcznym materiałem do obróbki, dzięki czemu oferta firmy Ł&K jest niezwykle bogata w modele o różnych wzorach i formach. Jeśli lubisz mieć wybór, to odpowiednie wyjście dla ciebie. Muszę wspomnieć też o walorach estetycznych — drzwi wejściowe aluminiowe wpisują się w najpopularniejsze i najmodniejsze obecnie style architektoniczne.

Drzwi wejściowe od Ł&K - co czeka w ofercie?

Propozycji gotowych drzwi jest wiele, a każda z nich jest moim zdaniem warta uwagi. Jako pierwsza, w oko wpadła mi seria Corrode, która idealnie pasuje do budynków urządzonych w industrialnym stylu. Jej charakterystyczną cechą są skrzydła nakładki ze skorodowanej stali Corten, która posiada wysoką odporność na warunki atmosferyczne.

 

Na stronie czekają też bardziej tradycyjne modele, jak chociażby serie Clasic czy Inox. Bardzo ciekawe są drzwi z kolekcji Stone&Wood, które świetnie komponują się z nowoczesnym nurtem hołdującym naturalnym materiałom. Połączenie motywu kamienia i drewna sprawdzi się zawsze, również w przypadku zewnętrznych drzwi. Wart uwagi jest również fakt, że Ł&K daje możliwość personalizacji swoich produktów. Możesz więc wybrać własny wzór i dowolny rozmiar drzwi.

Drzwi NEURON

Intuicyjny konfigurator dla każdego

Chcesz mieć realny wpływ na to, jak będą wyglądać i jakie funkcje spełnią drzwi wejściowe? Wygodny, prosty w obsłudze konfigurator pozwoli ci wybrać typ, wymiary i model drzwi. Samodzielnie zdecydujesz, jaki system będzie optymalny dla ciebie i reszty domowników. Możesz też wybrać konkretne kolory obustronne oraz wewnętrzne.

 

Program pozwala również na dobór szyb, uchwytów, zamka i innych dodatków. Podoba mi się, że jest też możliwość podejrzenia, jak stworzone przez ciebie drzwi będą się prezentować na tle elewacji. Moim zdaniem to idealny sposób na indywidualne podejście do designu i jestem pewna, że spotka się również z twoim uznaniem.

 

Jak już wybierzesz wymarzone drzwi, nie zapomnij o… oknach. W artykule „Co na okno, czyli najpiękniejsze dekoracje okienne” Adrianna podpowiada, na co warto postawić.

 

 

Napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Katalog Home&Life, podusmowanie 2020
Nowe, wiosenne wydanie katalogu Home&Life to aż 180 stron inspiracji i gotowych...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *