Dziecko

Wiemy, że bycie rodzicem to nie lada wyzwanie. Począwszy od pierwszych uderzeń bicia serca maluszka, spoczywa na tobie ogromna odpowiedzialność. Ale rodzicielstwo to przede wszystkim cudowny czas, który mamy zamiar dodatkowo ci ułatwić. Poznaj produkty dla dzieci i rodziców oraz porady, dzięki którym urządzisz dziecięcy pokój, czy nauczysz się bezpiecznej higieny swojej pociechy. Przespaceruj się po dziale dedykowanym tobie i twojemu dziecku, by odkryć tekstylia, zabawki i inne akcesoria dla dzieci i rodziców

Poznaj polecane przez nas produkty dla dzieci i rodziców

Nasze rekomendacje

Polecane firmy

ceba-logo-polecane-firmy
wisienkowo-logo
cuddly-logo
tweeto
ceba-logo-polecane-firmy
temat miesiąca

W czerwcu doradzamy młodym i przyszłym mamom

Polecane artykuły

Zobacz kategorie z tego działu

Co znajdziesz w tym dziale?

Home&Life to marka poświęcona wyposażeniu wnętrz oraz budowaniu atmosfery domu. Wiemy, że dziecięcy śmiech oraz dźwięk małych stópek biegających po podłodze są często nieodłącznym elementem rodzinnego klimatu. Mając na względzie bezpieczeństwo maluchów oraz komfort rodziców, przygotowaliśmy dla ciebie polecenia konkretnych produktów i praktyczne wskazówki.

Odwiedź strony sklepów internetowych, które rekomendujemy. Wśród nich znajdziesz między innymi polskich producentów certyfikowanych tekstyliów, zabawek, odzieży, akcesoriów oraz wyposażenia dziecięcych pokojów. Na naszej stronie nie brakuje też dystrybutorów zagranicznych marek. Wszystko po to, abyście ty i twoje dziecko mieli wybór.

Zapraszamy do przejrzenia artykułów na naszym blogu. W publikacji „5 zasad bezpiecznej kąpieli maluszka” pomagamy rodzicom przygotować się do pielęgnacji dziecka pod każdym względem. Podpowiadamy też, które produkty warto wybrać, by okres karmienia niemowlęcia był komfortowy dla mamy. Zachęcamy do przeczytania artykułu „Rodzinna wycieczka — jak przygotować malucha?”, w którym przypominamy, jakie akcesoria trzeba zabrać w podróż z dzieckiem. U nas znajdziesz ciekawe rozwiązania dla rodziców i dzieci oraz parentingowe porady.