Eko-Bastjan

eko-bastjan-dziewczynka-z-zabawkami

Eko-Bastjan poznaj naszą historię

Początki naszej rodzinnej firmy sięgają roku 1950, kiedy to swoją działalność rozpoczął mistrz stolarstwa Henryk Bastjan. Pradziadek Henryk przyuczył do zawodu swojego syna mistrza stolarstwa Jerzego Bastjana. Produkty dziadka Jerzego od ponad 30 lat są cenionym towarem na rynkach Szwajcarii, Niemiec, Holandii. Wraz z rozwojem świadomości ekologicznej konsumentów w Polsce, także na rodzimym rynku pojawiło się większe zainteresowanie wysokiej jakości, naturalnymi, drewnianymi zabawkami. W 2012 roku zarządzanie firmą przejęła Martyna Bastjan, a w 2019 roku Marcin Bastjan. To rodzice małego Tymka, który jest obecnie pierwszym, surowym testerem wszystkich nowych produktów.
Można więc bez przesady powiedzieć, że zabawki Eko-Bastjan to efekt pracy czterech pokoleń Bastjanów.

Eko-Bastjan - nauka przez zabawę

Eko-Bastjan to nie jest zwykły sklep z zabawkami. To rodzinna firma, w której tworzymy drewniane zabawki dla dzieci, doskonale wpisujące się w filozofię Montessori. Wierzymy, że nasze zabawki mają duży wpływ na rozwój maluchów. Wiemy, jak ważna jest nauka poprzez zabawę. Sklep z zabawkami edukacyjnymi Eko Bastjan dostarcza produkty dla dzieci, które rozwijają zmysły, uczą się logicznego myślenia, odgrywania ról społecznych. Nasze produkty tworzone są z pasji, z największą starannością i dbałością o szczegóły, a pomysły na nowe modele rodzą się przy wspólnej zabawie i powstają z miłości do dzieci. Wszystkie zabawki wykonujemy ręcznie z najlepszej jakości drewna i ręcznie malujemy bezpiecznymi, ekologicznymi farbami.

Eko-Bastjan - w trosce o środowisko

Chyba każdy z nas, dorosłych już dziś ludzi, bawił się w dzieciństwie drewnianymi zabawkami.
Czy to nie wspaniałe wspomnienia? A może masz jeszcze swoje drewniane zabawki i bawią się nimi Twoje dzieci? Drewniane zabawki są ponadczasowe. Mogą służyć wielu pokoleniom. W czasach kiedy plastik tak bardzo wszedł w naszą codzienność i niszczy nas oraz środowisko – ten piękny Świat, zabawki drewniane uczą nasze dzieci ekologii, miłości do natury, pięknych przedmiotów, rozbudzają poczucie estetyki. Zabawki drewniane dają bezcenną możliwość rozbudzenia kreatywności w dzieciach, twórczego i logicznego myślenia. Rozwijają ich wyobraźnię. Mówiące i jeżdżące plastiki nie dają takich możliwości. Wybierając drewniane zabawki dla dzieci z naszej hurtowni, dbasz o jego zdrowie i rozwój, a także troszczysz się o środowisko.

eko-bastjan-dzieci
eko-bastjan-dziewczynka
eko-bastjan-sklepik-dla-dzieci
eko-bastjan-dziecko