ekoDOBRE

ziemia-natura

ekoDOBRE - kilka słów o naszym sklepie

Sklep ekoDOBRE.PL to nasza najnowsza propozycja. To jak bardzo ważne jest dbanie o środowisko naturalne , chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Jako firma wychodzimy naprzeciw temu wyzwaniu i wprowadzamy ofertę produktów EKO. Produkty ekologiczne, bezpieczne dla środowiska, biodegradowalne, podlegające recyklingowi. Produkty przeznaczone dla każdego kto wie, że jest najwyższy czas na nowe podejście do otaczającego nas świata.

ekoDOBRE - postaw na ekologiczne kosmetyki

Kosmetyki naturalne są produkowane niemal wyłącznie ze składników naturalnych. Zadbaj o swoją skórę, która wymaga szczególnej pielęgnacji. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment kosmetyków naturalnych. Znajdziesz u nas mydła, kremy, balsamy, olejki, szampony, żele oraz odżywki. Dzięki temu Twoja skóra pozostanie zadbana, zdrowa i w dobrej kondycji.

ekoDOBRE - naturalne środki czystości

W naszej ofercie znajdziesz również naturalne środki czystości bez chemii i szkodliwych substancji do różnorodnych zastosowań. Posiadamy szeroki wybór środków do prania, mycia, sprzątania oraz odplamiania. Środki są bezpieczne dla skóry, oraz polecane dla osób o bardzo wrażliwej skórze skłonnej do alergi. Nie zawierają enzymów ani syntetycznych substancji zapachowych, dzięki temu są przyjazny dla skóry.

eko-krem-spf20
ekodobre-mydlo-w-plynie
ekodobre-eko-proszek-do-prania
ekodobre-dozownik-mydla