Elalka

smoki-niebieski-zielony

Elalka – kilka słów o mnie

Mam na imię Agnieszka, jestem artystyczną duszą, moje życie jest ściśle związane z różnym rękodziełem, którym się od zawsze zajmowałam, w tej chwili z szyciem, ze szmatkami. Zawsze jak widzę jakiś fajny materiał od razu wiem co z niego może powstać, albo czy się będzie nadawał na sukienkę dla lalki. Nawet jak widzę płaszcz na kimś z materiału o fajnej strukturze to sobie myślę że fajna torba by z tego była. Często w swoich pracach wykorzystuję materiały z recyklingu, daję tkaninom drugie życie.

Elalka – moja hiostria

Wyrosłam w domu w którym maszyna była odkąd pamiętam, Moja mama szyła ubrania dla nas, jest samoukiem tak jak i ja. Szyciem zajmuję się od wielu lat. Zaczynałam jako dziecko szyjąc ubranka dla misia na starym ciężkim Łuczniku, później przerabiałam sobie ubrania i ciągle szyłam różne rzeczy. Zawsze widzieli je tylko najbliżsi, w końcu postanowiłam pokazać innym moje prace i cieszę się ,że wielu osobom się spodobało.

Wyjątkowe maskotki z rysunków

Z chęcią spełnię marzenie o maskotce lub lalce, która mieszka w Twojej wyobraźni lub na rysunku, lub inne szyciowe życzenie. Staram się jak najwierniej odwzorować rysunki. Szycie maskotek z rysunków jest dla mnie wyjątkową przyjemnością, każda maskotka jest inna, dokładam wszelkich starań aby przyszły obdrowany był zadowolony. Na pewno wyjątkowym zaskoczeniem będzie dla dziecka kiedy ujrzy swoje dzieło w 3D, kiedy będzie mogło je dotknąć i przytulić.

smoki-z-bajki-jak-wytresowac-smoka
elalka-zabawka-dla-dziewczynki
elalka-szary-smok
elalka-kot-pluszak
elalka-myszki-pluszowe
elalka-mis
elalka-smok-zabawka-dla-smoka