Eleganckie włączniki i ściemniacze — zaglądamy do sklepu LedCorn®

Smart Home jest dziś niezwykle popularny. To inteligentny system umożliwiający połączenie wszystkich instalacji domowych w całość.

W jego skład wchodzą urządzenia wybrane przez domowników, które są indywidualnie dopasowane do ich potrzeb. Jeżeli aktualnie jesteś na etapie urządzania oraz wyposażania swojego domu lub mieszkania musisz wiedzieć, że to właśnie system Smart Home zapewni ci największe bezpieczeństwo. Z kolei firma LedCorn® sprawi, że dom stanie się także bardzo funkcjonalnym miejscem. Dostępne w sklepie internetowym ściemniacze oraz dotykowe włączniki światła, którymi możesz sterować za pomocą smartfona, nawet nie będąc w domu, znacząco poprawią komfort twojego dotychczasowego życia.


Z tego artykułu dowiesz się:
– jakie zalety mają włączniki  światła od LedCorn®?
– dlaczego warto wybrać dotykowy ściemniacz?
– co wyróżnia ofertę LedCorn®?

 

Włącz nowoczesność!

Inteligentny dom to dziś już codzienność. Włączanie światła każdego dnia po zmroku, czy zasłanianie okien roletami to naturalne czynności. I choć robimy to każdego dnia, nie wkładając w to zbyt dużo energii, obowiązki te mogą nas w końcu zacząć denerwować. I tu z pomocą przychodzi innowacyjne rozwiązanie smart home, które całkowicie wyręczy nas w tych pracach. Wystarczy kilka urządzeń, które zmienią i przede wszystkim poprawią jakość życia. W inteligentnym domu światło samo się włączy i wyłączy, dzięki specjalnym włącznikom świateł, rolety będą sterowane a dom monitorowany i strzeżony od nieproszonych gości. 

 

Wbrew pozorom, inteligentny dom nie jest drogą inwestycją, a proces instalacji systemów jest bardzo prosty. Sprzęty smart home działają dzięki domowemu wifi, są bardzo proste w zainstalowaniu. Dotykowy włącznik światła wifi to podstawy produkt tego typu. Może być standardową wersją włącznika światła, ale także i zdalną oraz programatorem cyklu świecenia. Przy jego pomocy można wygodnie z łóżka czy kanapy zarówno włączyć, jak i wyłączyć światło. W sklepie LedCorn® czekają rozwiązania marek Appio, Optonica i V-TAC, które są doceniane za wysoką jakość i niezawodność.

Funkcjonalna dekoracja wnętrz

Dotykowe ściemniacze dostępne w ofercie sklepu internetowego LedCorn® wyróżniają się prostą, acz stylową konstrukcją, a także najwyższą jakością wykonania. Są dostępne  w wersji z pojedynczym, jak i kilkoma przyciskami. Ściemniacze posiadają niezwykle eleganckie i przede wszystkim trwałe panele przednie. Dzięki dostępności modeli w kilku wariantach kolorystycznych bez problemu dopasujesz je do swoich wnętrz. Z całą pewnością będą przyciągały wzrok, jednocześnie stając się ciekawą ozdobą pomieszczenia.

Dotykowy ściemniacz jest:

  • łatwy w czyszczeniu;
  • odporny na zarysowania i wszelkie odbarwienia;
  • ognioodporny, co przekłada się na większe bezpieczeństwo;
  • wodoodporny – mokre palce mu niestraszne, nie przeszkadzają zupełnie w jego obsłudze. 
  • przystosowany do źródeł światła LED.

LedCorn®

Eleganckie włączniki dotykowe i ściemniacze.

Dlaczego warto wybrać ofertę sklepu LedCorn?

Włączniki i ściemniacze to ważne detale w każdym nowoczesnym wnętrzu. Innowacyjne techniki pozwalają na produkowanie ich m.in. ze szkła hartowanego, które świetnie wpisuje się w aktualne trendy i jest wyjątkowo odporne na zniszczenia. Co wyróżnia te akcesoria dostępne w sklepie LedCorn®? 

  • niesamowity komfort i oryginalny design. Ściemniacze i włączniki poprawiają funkcjonalność pomieszczeń. Są przede wszystkim bezpieczne, niezawodne i świetnie się prezentują;
  • funkcjonalność, a także łatwość instalacji;
  • panele ze szkła hartowanego. Produkty są dostępne w klasycznej kolorystyce, dzięki czemu można je bez problemu połączyć z kolorem ściany czy podłogi. Dodatkowo podkreślą one styl wnętrza oraz stworzą w nim nietuzinkową aranżację;
  • swobodne i wygodne korzystanie z włączników światła i urządzeń w codziennym życiu. 
  • dostosowane do oświetlenia diodowego LED.

W sklepie LedCorn® czeka na ciebie wiele ciekawych rozwiązań do twojego inteligentnego domu. Na pewno zaskoczą cię również przystępne ceny. 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *