Elementer Wood

Elementer Wood – kim jesteśmy?

Nasza firma chce dostarczyć klientom nie tylko meble, które mają w sobie oryginalność i trwałość, ale i będą spójnym elementem zaaranżowanego wnętrza. Cenimy prostotę, oryginalność i doskonałą jakość. Idąc z nurtem czasu potrzebujemy oryginalnych i inspirujących wnętrz przy zachowaniu najwyższych norm ekologicznych. Dzięki wykorzystywaniu sklejki lub drewna w produkcji unika się dużych ilości odpadów, a powstały produkt zabezpiecza się tylko naturalnymi olejami, które wyostrzają strukturę i wyjątkowe piękno drewna. Prezentowane przez nas meble spełniają wysokie ekologiczne standardy. A my, łącząc nasze pasje i wieloletnie doświadczenie w e-commerce oraz obsłudze klienta polskiego i zagranicznego, pomagamy z przesyconego rynku wybrać właśnie te elementy, które spełnią oczekiwania klientów, dla których ważne są jakość, oryginalność, natura i piękno.

Elementer Wood – oryginalne meble skandynawskie

Elementy drewniane to jedna z podstaw wyposażenia wnętrz skandynawskich, nowoczesnych i minimalistycznych. Zarówno dekoracje w postaci drewnianego oświetlenia, jak i meble ze sklejki cieszą się obecnie ogromną popularnością wprowadzając do wnętrz odrobinę surowego, naturalnego uroku. W Elementer Wood specjalizujemy się w wyszukiwaniu najlepszych polskich mebli ze sklejki i litego drewna. Nasza oferta to bogactwo designerskich mebli skandynawskich i projektów, które zachwycą każdego miłośnika pięknie urządzonych, nowoczesnych wnętrz. Od przedpokoju, przez salon, jadalnię i gabinet po sypialnię i pokój dziecięcy, z nami urządzisz swoje mieszkanie w najlepszym stylu.

Polskie meble ze sklejki – jakość w parze z designem

Jednym z największych atutów mebli ze sklejki jest przywiązanie ich projektantów do dbałości o środowisko – wszystkie marki, jakie trafiają do naszej oferty cenią sobie naturalny urok i surowość drewna i sklejki, tworząc meble i elementy drewniane oddające hołd naturze i środowisku. W ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie bezpieczne, ekologiczne materiały podkreślające surową naturę drewna i sklejki – nawet prosty stołek, stolik kawowy czy toaletka mogą prezentować sobą więcej, niż widać gołym okiem. Oryginalne pomysły i ciekawe rozwiązania techniczne łączą się tu z funkcjonalnością, trwałością i najwyższą jakością wykończenia. Meble ze sklejki nie muszą być kiepskim rozwiązaniem z sieciówki – polskie marki designerskie udowadniają, że wykorzystując sklejkę można osiągnąć wyjątkowe efekty i stworzyć spójne, doskonale zaaranżowane wnętrza.

elementer-lozko
elementer-lampa
elementer-regal
elementer-stolik
  • ELEMENTER wood Prosta Spółka Akcyjna w orgaznizacji
  • ul. Polna 31
  • 62-021 Paczkowo
  • + 48 616 427 410