elGastro

elGastro głowne zdjęcie

U nas znajdziesz najlepsze meble do swojej kuchni!

Nasza oferta obejmuje meble gastronomiczne przeznaczone dla lokali usługowych. Kompleksowo zaopatrują się u nas pizzerie, stołówki, restauracje i bary. Przygotowaliśmy także propozycję dla cukierni i piekarni oraz specjalistyczne wyposażenie dla budek fast food i food trucków. Nasze produkty powstają ze stali nierdzewnej, która spełnia wszystkie wymogi prowadzenia profesjonalnej kuchni, niezależnie od jej profilu. Gwarantują trwałość oraz funkcjonalność użytkowania na co dzień.

Zapewnij swojej kuchni profesjonalny wygląd!

Z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej. Dzięki temu z łatwością dopasujesz sprzęt do wielkości oraz potrzeb swojego lokalu. Kupisz u nas również okapy wyposażone w filtry przeciwtłuszczowe, niezbędne w każdym zapleczu kuchennym. Posiadamy też wyposażenie dedykowane do niskich pomieszczeń, które sprawdzi się doskonale w food truckach, jak i modele bardziej przyścienne i centralne, zaprojektowane do większych przestrzeni.

W naszym asortymencie umieściliśmy także stoły gastronomiczne w różnych wariantach. Wiemy, że są niezbędnym elementem kuchni, dlatego też zadbaliśmy o ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Pamiętamy o tym, jak ważny jest porządek w miejscu pracy, zwłaszcza tak wymagającym jak lokal gastronomiczny. Solidne szafy przelotowe i regały magazynowe pozwolą Ci na przechowywanie naczyń i sprzętu oraz produktów spożywczych. Znajdziesz u nas również niezbędne akcesoria, zlewy oraz wyposażenie z outletu.

Dostosuj meble do potrzeb swojej kuchni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy także meble wykonywane na wymiar, abyś skutecznie mógł zagospodarować przestrzeń swojej kuchni. Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego lokalu i przygotujemy indywidualne zamówienie. Postaw na najwyższą jakość, tak jak my stawiamy na Twój sukces!

elGastro wyposażenie
elGastro wyposażenie
elGastro wyposażenie
elGastro wyposażenie