Ellegance

Ellegance_Easy-Resize.com

Ellegace - wysoka specjalizacja i wypracowanie

Branżą ogrodów zimowych Ellegance zajmuje się już około 15 lat. Ellegance nie jest firmą okienną z dodatkiem ogrody zimowe lub pergole tarasowe. To nasza główna domena produkcji. Taki charakter działalności pozwala na wysoką specjalizację i wypracowanie bardzo atrakcyjnej oferty szytej na miarę oczekiwań każdego naszego Klienta.

Na dzień dzisiejszy Ellegance zbliża się już do prawie 700 realizacji. Z tak dużej ilości realizacji wynika budowane przez lata nasze doświadczenie.  Należymy do ścisłej czołówki firm w tej branży w Polsce.

Ellegance - konstrukcje od banalnie prostych aż po bardzo trudne i skomplikowane technicznie

Wykonujemy konstrukcje od banalnie dla nas prostych po bardzo trudne i skomplikowane technicznie, które często mają nawet po kilkaset metrów kwadratowych powierzchni . Od prostego zadaszenia tarasu przy domu jednorodzinnym po super wyszukane konstrukcje przy willach, rezydencjach , pałacach, przy hotelach, restauracjach , całoroczne zabudowy basenów itp..

Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy zaangażowaniu całej Załogi, bardzo konsekwentnej ciężkiej pracy, oraz świetnie wyszkolonym Współpracownikom – Zespołowi który jest otwarty na coraz to nowe wyzwania podejmując je z prawdziwą pasją.

Nasze marzenie

Naszym marzeniem jest aby Ellegance była firmą innowacyjną , by móc spełniać nawet najbardziej wyszukane pomysły i oczekiwania naszych Klientów. Nie jeden raz w naszej historii było nam miło, gdy Klient który wrócił z wakacji gdzieś z końca świata widział tam jakieś rozwiązanie np. w hotelu czy restauracji i chciałby mieć je tutaj u siebie w Polsce. Gdy zwraca się z tym do nas to bardzo chętnie bierzemy się za rozwiązanie jego problemu. Można tylko sobie wyobrazić radość tego Klienta i naszych Współpracowników gdy uda się nam spełnić te oczekiwanie , rozwiązać problem. Przywodzi to na myśl znany slogan Polak potrafi , lub Polak też potrafi. Naprawdę my Polacy nie mamy się już na świecie czego wstydzić jeśli chodzi o technologie, rozwiązania techniczne itd.. Na polskim rynku w wielu innych branżach są już setki a może i tysiące przykładów takich firm.

Ellegance_ogród_zimowy1_Easy-Resize.com
Ellegance_ogród_zimowy3_Easy
Ellegance_winter_garden_Easy-Resize.com
Ellegance_pergola_Easy-Resize.com
Ellegance_ogród_zimowy_restauracja_Easy-Resize.com